Čas na serveru 20:29:25

Aukce LIX./2020

Josef Ullmann - Po dešti

Josef Ullmann
Po dešti

Id: 225108

olej/karton, rozměr 33 x 42 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 55

František Hladík - Při koupeli

František Hladík
Při koupeli

Id: 225201

olej/plátno, rozměr plátna 53 x 68,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 225402

strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 100

Detail

Příhozy: 74

Václav Štětka - Akt dívky

Václav Štětka
Akt dívky

Id: 218004

olej/plátno, rozměr 99 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 76

František Ringo Čech - Armstrong na Měsíci

František Ringo Čech
Armstrong na Měsíci

Id: 221902

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Jan Honsa - Jaro

Jan Honsa
Jaro

Id: 225101

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 68

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 220304

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, značeno v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 59

Jan Skramlík - Veselé sklepení

Jan Skramlík
Veselé sklepení

Id: 225113

olej/plátno, rozměr 89 x 102 cm, značeno vlevo dole, novodobě adjustováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Účastníci: 23

Roman Havelka - Průhled na hrad

Roman Havelka
Průhled na hrad

Id: 226903

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 23,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 67

Pravoslav Kotík - Na nádraží

Pravoslav Kotík
Na nádraží

Id: 220104

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 34 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Detail

Účastníci: 21

Jan Saudek - The Girl

The Girl

Id: 224701

fotografie, rozměr cca 31 x 23,7 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 48

Marie Čermínová - Toyen - Portrét

Marie Čermínová - Toyen
Portrét

Id: 221402

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19,7 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

33 000

Detail

Příhozy: 77

Alfréd Justitz - Zátiší s ovocem

Alfréd Justitz
Zátiší s ovocem

Id: 204266

akvarel/ruční papír, rozměr listu 38,5 x 56,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

32 550

Detail

Josef Liesler - Ležící akt

Josef Liesler
Ležící akt

Id: 220002

malba (tempera)/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

31 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Jambor - Pohled do kraje

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 222708

olej/překližka, rozměr 25,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Detail

Příhozy: 50