Aukce LIX./2020
Josef Ullmann
Po dešti
Id: 225108
olej/karton, rozměr 33 x 42 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 55
František Hladík
Při koupeli
Id: 225201
olej/plátno, rozměr plátna 53 x 68,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 53
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 225402
strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 100 Kč
Příhozy: 74
Václav Štětka
Akt dívky
Id: 218004
olej/plátno, rozměr 99 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 76
František Ringo Čech
Armstrong na Měsíci
Id: 221902
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Jan Honsa
Jaro
Id: 225101
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 68
Anděl
Id: 220304
lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, značeno v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 59
Jan Skramlík
Veselé sklepení
Id: 225113
olej/plátno, rozměr 89 x 102 cm, značeno vlevo dole, novodobě adjustováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 23
Roman Havelka
Průhled na hrad
Id: 226903
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 23,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 67
Pravoslav Kotík
Na nádraží
Id: 220104
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 34 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
35 000 Kč
Účastníci: 21
The Girl
Id: 224701
fotografie, rozměr cca 31 x 23,7 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 48
Marie Čermínová - Toyen
Portrét
Id: 221402
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19,7 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 77
Alfréd Justitz
Zátiší s ovocem
Id: 204266
akvarel/ruční papír, rozměr listu 38,5 x 56,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
32 550 Kč
Josef Liesler
Ležící akt
Id: 220002
malba (tempera)/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 54
Josef Jambor
Pohled do kraje
Id: 222708
olej/překližka, rozměr 25,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 50