Čas na serveru 18:20:27

Aukce LIX./2020

Miloš Jiránek - Po senách

Miloš Jiránek
Po senách

Id: 226906

olej/plátno/karton, rozměr 28,5 x 40 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Ota Janeček - Racek

Racek

Id: 226703

bronzová plastika, výška 5 cm, délka 6 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen Certifikát autorství vydaný synem autora

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Příhozy: 51

Luděk Marold - V salonu

Luděk Marold
V salonu

Id: 225804

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně vč. záručního listu, reprodukováno v časopise Ruch

Vyvolávací cena:
11 000

24 212

Detail

Martin Benka - Štrba

Martin Benka
Štrba

Id: 220112

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 52

Jan Saudek - A Study for

A Study for

Id: 224702

fotografie, rozměr cca 24 x 30,5cm, značeno uprostřed dole, popsáno a datováno na boční straně, volně loženo, nerámováno, drobný nedostatek v ploše

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Otakar Nejedlý - Zimní nálada

Otakar Nejedlý
Zimní nálada

Id: 220106

olej/plátno, rozměr 65,5 x 84 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Cyril Bouda - Panorama Prahy

Cyril Bouda
Panorama Prahy

Id: 224006

litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, papír pod sklem znečištěn, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 200

22 000

Detail

Příhozy: 54

František Dvořák Brunner - Dívka

František Dvořák Brunner
Dívka

Id: 226402

pastel/papír, průměr výřezu cca 47,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Adolf Born - Strážci Fjordů

Strážci Fjordů

Id: 223806

litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, papír v ploše poškozen hnědými skvrnkami, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Příhozy: 52

Viktor Oliva - Na pasece

Viktor Oliva
Na pasece

Id: 224103

olej/lepenka, rozměr 32,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

21 000

Detail

Ludvík Kuba - U kostela

Ludvík Kuba
U kostela

Id: 224104

olej/plátno, rozměr 40 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, vzácná raná práce, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

20 400

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 223702

papírový reliéf, rozměr listu 39,5 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 100

Detail

Karel Skála - Z Paříže

Karel Skála
Z Paříže

Id: 222901

olej/lepenka, rozměr 46 x 27 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

20 000

Detail

Příhozy: 53

Rainhold Justich - Dívky a kozel

Rainhold Justich
Dívky a kozel

Id: 224002

olej/překližka, rozměr 112 x 91,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Boris Jirků - Podvědomí

Boris Jirků
Podvědomí

Id: 221405

malba/sololit, rozměr včetně autorského rámu 58 x 45 cm, značeno vlevo dole, rám seschlý v rozích, na zadní straně štítek

Vyvolávací cena:
4 800

19 500

Detail