Aukce LIX./2020
Miloš Jiránek
Po senách
Id: 226906
olej/plátno/karton, rozměr 28,5 x 40 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Racek
Id: 226703
bronzová plastika, výška 5 cm, délka 6 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen Certifikát autorství vydaný synem autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 500 Kč
Příhozy: 51
Luděk Marold
V salonu
Id: 225804
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně vč. záručního listu, reprodukováno v časopise Ruch
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
24 212 Kč
Martin Benka
Štrba
Id: 220112
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 52
A Study for
Id: 224702
fotografie, rozměr cca 24 x 30,5cm, značeno uprostřed dole, popsáno a datováno na boční straně, volně loženo, nerámováno, drobný nedostatek v ploše
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Otakar Nejedlý
Zimní nálada
Id: 220106
olej/plátno, rozměr 65,5 x 84 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
22 000 Kč
Cyril Bouda
Panorama Prahy
Id: 224006
litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, papír pod sklem znečištěn, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 54
František Dvořák Brunner
Dívka
Id: 226402
pastel/papír, průměr výřezu cca 47,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Strážci Fjordů
Id: 223806
litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, papír v ploše poškozen hnědými skvrnkami, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 100 Kč
Příhozy: 52
Viktor Oliva
Na pasece
Id: 224103
olej/lepenka, rozměr 32,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
21 000 Kč
Ludvík Kuba
U kostela
Id: 224104
olej/plátno, rozměr 40 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, vzácná raná práce, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 400 Kč
Astrologie
Id: 223702
papírový reliéf, rozměr listu 39,5 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 100 Kč
Karel Skála
Z Paříže
Id: 222901
olej/lepenka, rozměr 46 x 27 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 53
Rainhold Justich
Dívky a kozel
Id: 224002
olej/překližka, rozměr 112 x 91,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Boris Jirků
Podvědomí
Id: 221405
malba/sololit, rozměr včetně autorského rámu 58 x 45 cm, značeno vlevo dole, rám seschlý v rozích, na zadní straně štítek
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
19 500 Kč