Čas na serveru 06:31:12

Aukce LIX./2020

  Neznačeno - Stará chalupa

Neznačeno
Stará chalupa

Id: 220109

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 18 x 8,5 cm, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Josef Jiří Kamenický - Předjaří na Vysočině

Josef Jiří Kamenický
Předjaří na Vysočině

Id: 220301

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, obraz lokálně poškozen viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 700

Detail

Vojtěch Doležil - Na návsi

Vojtěch Doležil
Na návsi

Id: 225803

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, výstavní razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Emil Orlík - V přístavu

Emil Orlík
V přístavu

Id: 223201

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 9,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

3 400

Detail

Roman Havelka - Starý hrad

Roman Havelka
Starý hrad

Id: 222705

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Emil Orlík - Na řece

Emil Orlík
Na řece

Id: 223202

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

3 100

Detail

  Neznačeno - Klečící

Neznačeno
Klečící

Id: 211528

patinovaná keramika, celková výška cca 62 cm, na povrchu oděrky, po

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Josef  Konečný Žar - Odpočinek v létě

Josef Konečný Žar
Odpočinek v létě

Id: 222706

olej/plátno/lepenka, rozměr 24 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jaroslav Rerych - Přístav

Jaroslav Rerych
Přístav

Id: 222801

olej/plátno/lepenka, rozměr 28 x 36,5 cm, neznačeno, původní poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jan Kotek - Dvojice

Jan Kotek
Dvojice

Id: 211527

kovový odlitek na dřevěném podstavci, celková výška 17 cm, značeno ve spodní části, po

Vyvolávací cena:
700

Detail

Jaroslav Šimůnek - Čtenář

Jaroslav Šimůnek
Čtenář

Id: 225102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno a datováno 1894, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Josef Rektor - Stromy v skalnatej úžlabině

Josef Rektor
Stromy v skalnatej úžlabině

Id: 225801

olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Jan  Bauch - Portrét

Jan Bauch
Portrét

Id: 223204

kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 22,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Neznačeno - Matka s dítětem

Neznačeno
Matka s dítětem

Id: 211524

pálená hlína, celková výška včetně dřevěného podstavce cca 44 cm, socha oddělitelná od podstavce, na povrchu oděrky

Vyvolávací cena:
800

900

Detail