Aukce LIX./2020
Josef Jiří Kamenický
Předjaří na Vysočině
Id: 220301
olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, obraz lokálně poškozen viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 700 Kč
Vojtěch Doležil
Na návsi
Id: 225803
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, výstavní razítko na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Emil Orlík
V přístavu
Id: 223201
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 9,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 400 Kč
Roman Havelka
Starý hrad
Id: 222705
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Emil Orlík
Na řece
Id: 223202
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 100 Kč
Neznačeno
Klečící
Id: 211528
patinovaná keramika, celková výška cca 62 cm, na povrchu oděrky, po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 900 Kč
Josef Konečný Žar
Odpočinek v létě
Id: 222706
olej/plátno/lepenka, rozměr 24 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Jaroslav Rerych
Přístav
Id: 222801
olej/plátno/lepenka, rozměr 28 x 36,5 cm, neznačeno, původní poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Jan Kotek
Dvojice
Id: 211527
kovový odlitek na dřevěném podstavci, celková výška 17 cm, značeno ve spodní části, po
Vyvolávací cena:
700 Kč
2 000 Kč
Jaroslav Šimůnek
Čtenář
Id: 225102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno a datováno 1894, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč
Josef Rektor
Stromy v skalnatej úžlabině
Id: 225801
olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Jan Bauch
Portrét
Id: 223204
kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 22,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 700 Kč
Neznačeno
Matka s dítětem
Id: 211524
pálená hlína, celková výška včetně dřevěného podstavce cca 44 cm, socha oddělitelná od podstavce, na povrchu oděrky
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč