Čas na serveru 00:54:11

Aukce LIX./2020

  Autor neurčen - Při tanci

Při tanci

Id: 224007

barevná kresba/papír, rozměr viditelný 39 x 48,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
500

19 500

Detail

Příhozy: 73

Jiří Anderle - Hlavy s motýlem

Hlavy s motýlem

Id: 227703

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 24 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 010

Detail

Příhozy: 53

Josef Mařatka - Opojená (Olga Gzovská)

Josef Mařatka
Opojená (Olga Gzovská)

Id: 224009

bronzová plastika, celková výška 19,5 cm, značeno na podstavci, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef  Konečný Žar - Portrét Aničky

Josef Konečný Žar
Portrét Aničky

Id: 222704

olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan Saudek - The Matrimony

The Matrimony

Id: 222406

fotografie, rozměr 50,5 x 52 cm, značeno vpravo dole, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, ojediněle se vyskytující formát

Vyvolávací cena:
6 000

18 490

Detail

Otakar Švec - Houslistka

Otakar Švec
Houslistka

Id: 222303

patinovaná sádra, celková výška s podstavcem 53 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu,po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Ota Bubeníček - U jihočeského statku

Ota Bubeníček
U jihočeského statku

Id: 225701

olej/deska. rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

18 000

Detail

Jindřich Fürst - Kapří rybník

Jindřich Fürst
Kapří rybník

Id: 226901

olej/lepenka, rozměr 57 x 64 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František Kyncl - Zelená monostruktura č. 7

František Kyncl
Zelená monostruktura č. 7

Id: 224203

ruční papír/reliéf/akryl, rozměr 55,5 x 43 cm, značeno na zadní straně, rok 1991, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Viktor  Rolín - Před bouřkou

Viktor Rolín
Před bouřkou

Id: 224013

olej/dřevo, rozměr 29,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné prasklinky v malbě,po

Vyvolávací cena:
1 200

17 000

Detail

Bohumil Mareček - Na mezi

Bohumil Mareček
Na mezi

Id: 225002

olej/plátno, rozměr 60 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

16 500

Detail

  Neznačeno - Podvečer v krajině

Neznačeno
Podvečer v krajině

Id: 224008

olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

15 551

Detail

Jan Saudek - The Mother

The Mother

Id: 222407

fotografie, rozměr 38 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 501

Detail

Josef  Svoboda - Dívčí akt

Josef Svoboda
Dívčí akt

Id: 220101

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
7 000

15 500

Detail

Jan Slavíček - Říčka v krajině

Jan Slavíček
Říčka v krajině

Id: 222401

olej/karton, rozměr 31 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

15 500

Detail