Aukce LIX./2020
Při tanci
Id: 224007
barevná kresba/papír, rozměr viditelný 39 x 48,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 73
Hlavy s motýlem
Id: 227703
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 24 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 010 Kč
Příhozy: 53
Josef Mařatka
Opojená (Olga Gzovská)
Id: 224009
bronzová plastika, celková výška 19,5 cm, značeno na podstavci, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Josef Konečný Žar
Portrét Aničky
Id: 222704
olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč
The Matrimony
Id: 222406
fotografie, rozměr 50,5 x 52 cm, značeno vpravo dole, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, ojediněle se vyskytující formát
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
18 490 Kč
Otakar Švec
Houslistka
Id: 222303
patinovaná sádra, celková výška s podstavcem 53 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
Ota Bubeníček
U jihočeského statku
Id: 225701
olej/deska. rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 000 Kč
Jindřich Fürst
Kapří rybník
Id: 226901
olej/lepenka, rozměr 57 x 64 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
František Kyncl
Zelená monostruktura č. 7
Id: 224203
ruční papír/reliéf/akryl, rozměr 55,5 x 43 cm, značeno na zadní straně, rok 1991, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 000 Kč
Viktor Rolín
Před bouřkou
Id: 224013
olej/dřevo, rozměr 29,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné prasklinky v malbě,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
17 000 Kč
Bohumil Mareček
Na mezi
Id: 225002
olej/plátno, rozměr 60 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
16 500 Kč
Neznačeno
Podvečer v krajině
Id: 224008
olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 551 Kč
The Mother
Id: 222407
fotografie, rozměr 38 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 501 Kč
Josef Svoboda
Dívčí akt
Id: 220101
olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
15 500 Kč
Jan Slavíček
Říčka v krajině
Id: 222401
olej/karton, rozměr 31 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 500 Kč