Čas na serveru 20:42:01

Aukce LIX./2020

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci VII.

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci VII.

Id: 223301

malba/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:

85 700

Detail

Příhozy: 90

Zdeněk Hajný - Úsvit I.

Zdeněk Hajný
Úsvit I.

Id: 227002

olej/plátno, rozměr 42,5 x 37,5 cm, značeno s datací vpravo dole, drobné oděrky na rámu, publikováno v monografii autora od B. Mráze a K. Funka z roku 1998, strana 137

Vyvolávací cena:

84 234

Detail

Příhozy: 99

Josef Velčovský - Podzim v milované krajině

Josef Velčovský
Podzim v milované krajině

Id: 225104

akryl/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Příhozy: 72

Olbram Zoubek - O. s padajícími vlasy - hlava

O. s padajícími vlasy - hlava

Id: 222501

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 16 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1996, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 78

Grigorij Musatov - Námluvy

Grigorij Musatov
Námluvy

Id: 222001

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 70

Vojtěch Tittelbach - Poemo zmaru

Vojtěch Tittelbach
Poemo zmaru

Id: 220105

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 71

Karel Laštovka - Proměny II.

Karel Laštovka
Proměny II.

Id: 226609

olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
14 000

74 000

Detail

Příhozy: 65

Ota Bubeníček - Na Uhlířově u Vsetína

Ota Bubeníček
Na Uhlířově u Vsetína

Id: 225107

olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, značeno, popsáno a datováno 07 vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, monumentální varianta obrazu je uvedena v monografii O. Bubeníčka a nachází se v Galerii Klatovy-Klenová viz foto

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 71

Jan  Bauch - Portrét muže

Jan Bauch
Portrét muže

Id: 224601

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, na zadní straně věnování s datací, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Příhozy: 82

Vlastimil  Košvanec - Husopasky

Vlastimil Košvanec
Husopasky

Id: 226001

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

67 000

Detail

Příhozy: 64

Josef Matička - Cesta z pole

Josef Matička
Cesta z pole

Id: 220107

olej/plátno, rozměr 47 x 52 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

63 900

Detail

Příhozy: 119

Ludvík Kuba - Ovocné zátiší

Ludvík Kuba
Ovocné zátiší

Id: 225103

olej/karton, rozměr 21 x 31,5 cm,značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

60 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 80

Josef Václav Myslbek - Hudba

Josef Václav Myslbek
Hudba

Id: 217906

patinovaný bronz na kamenném podstavci, výška plastiky cca 65,5 cm, výška kamenného podstavce 4 cm, podstavec drobně poškozen, socha značena na plintě, na povrchu drobné oděrky, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:
16 000

56 000

Detail

Příhozy: 49

Martin Benka - Važec

Martin Benka
Važec

Id: 220111

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 22 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 64

Andy Warhol - Beran

Andy Warhol
Beran

Id: 227601

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

50 100

Detail