Aukce LIX./2020
Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci VII.
Id: 223301
malba/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 700 Kč
Příhozy: 90
Zdeněk Hajný
Úsvit I.
Id: 227002
olej/plátno, rozměr 42,5 x 37,5 cm, značeno s datací vpravo dole, drobné oděrky na rámu, publikováno v monografii autora od B. Mráze a K. Funka z roku 1998, strana 137
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 234 Kč
Příhozy: 99
Josef Velčovský
Podzim v milované krajině
Id: 225104
akryl/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 72
O. s padajícími vlasy - hlava
Id: 222501
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 16 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1996, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 78
Grigorij Musatov
Námluvy
Id: 222001
olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 70
Vojtěch Tittelbach
Poemo zmaru
Id: 220105
olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 71
Karel Laštovka
Proměny II.
Id: 226609
olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 65
Ota Bubeníček
Na Uhlířově u Vsetína
Id: 225107
olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, značeno, popsáno a datováno 07 vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, monumentální varianta obrazu je uvedena v monografii O. Bubeníčka a nachází se v Galerii Klatovy-Klenová viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 71
Jan Bauch
Portrét muže
Id: 224601
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, na zadní straně věnování s datací, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 82
Vlastimil Košvanec
Husopasky
Id: 226001
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 64
Josef Matička
Cesta z pole
Id: 220107
olej/plátno, rozměr 47 x 52 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
63 900 Kč
Příhozy: 119
Ludvík Kuba
Ovocné zátiší
Id: 225103
olej/karton, rozměr 21 x 31,5 cm,značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
60 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 80
Josef Václav Myslbek
Hudba
Id: 217906
patinovaný bronz na kamenném podstavci, výška plastiky cca 65,5 cm, výška kamenného podstavce 4 cm, podstavec drobně poškozen, socha značena na plintě, na povrchu drobné oděrky, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 49
Martin Benka
Važec
Id: 220111
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 22 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 64
Andy Warhol
Beran
Id: 227601
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 100 Kč