Čas na serveru 05:36:12

Aukce LIX./2020

Bohuslav Reynek - Pieta (Snímání s kříže)

Bohuslav Reynek
Pieta (Snímání s kříže)

Id: 224204

lept/ruční papír, rozměr tisku 24 x 16 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1960

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Josef Ullmann - V hlubokém lese

Josef Ullmann
V hlubokém lese

Id: 225405

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31 x 20 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1905, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

A. B. Piepenhagen - Řeka pod horami

A. B. Piepenhagen
Řeka pod horami

Id: 202603

olej/papír, rozměr 26,5 x 36 cm, neznačeno, malba krakelovaná, papír lokálně pomačkán, podloženo kartonem, původní stav, 19. století, poškozený rám, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Adolf Born - Pozdrav Livingstonovi

Pozdrav Livingstonovi

Id: 224501

litografie/papír, rozměr listu 62 x 51,1 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 12/70, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

29 050

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 56

József (Josif Josifovič) Boksay - Pohled na Užhorod

József (Josif Josifovič) Boksay
Pohled na Užhorod

Id: 223601

olej/plátno, rozměr 52 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné plátno, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
10 000

29 000

Detail

Josef Haier - Malý nezbeda

Josef Haier
Malý nezbeda

Id: 225805

olej/plátno, rozměr 100 x 74 cm, značeno vpravo dole, adjustováno v původní dekorativní adjustaci, v minulosti drobně restaurováno

Vyvolávací cena:
18 000

28 000

Detail

Vlastimil  Košvanec - Dostaveníčko

Vlastimil Košvanec
Dostaveníčko

Id: 224016

olej/překližka, rozměr 100 x 119 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

27 002

Detail

Robert Jiran - Čtenářka

Robert Jiran
Čtenářka

Id: 223501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno s autorským razítkem na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Příhozy: 52

Max Švabinský - Únos

Max Švabinský
Únos

Id: 221401

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 82 x 54 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole popis - vlastnoruční tisk autorův, z cyklu Rajská sonáta, paspartováno, zaskleno poškozený původní rám

Vyvolávací cena:

26 200

Detail

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 220308

olej/papír/lepenka, rozměr viditelný 32,5 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

26 000

Detail

Účastníci: 20

Roman Havelka - Letní den v Podyjí

Roman Havelka
Letní den v Podyjí

Id: 222710

olej/karton, rozměr viditelný 30,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Útěk

Útěk

Id: 223208

barevná litografie/papír, rozměr tisku 49 x 38 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, autorský tisk, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 52

Josef Písecký (Liška) - Dalmátské břehy

Josef Písecký (Liška)
Dalmátské břehy

Id: 225003

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 223503

papírový reliéf, velikost listu cca 42,5 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

  Neznačeno - Secesní reliéf

Neznačeno
Secesní reliéf

Id: 226905

patinovaný kov, rozměr cca 65 x 39 cm, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

25 000

Detail

Příhozy: 55