Aukce LIX./2020
Bohuslav Reynek
Pieta (Snímání s kříže)
Id: 224204
lept/ruční papír, rozměr tisku 24 x 16 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1960
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Josef Ullmann
V hlubokém lese
Id: 225405
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31 x 20 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1905, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 500 Kč
A. B. Piepenhagen
Řeka pod horami
Id: 202603
olej/papír, rozměr 26,5 x 36 cm, neznačeno, malba krakelovaná, papír lokálně pomačkán, podloženo kartonem, původní stav, 19. století, poškozený rám, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Pozdrav Livingstonovi
Id: 224501
litografie/papír, rozměr listu 62 x 51,1 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 12/70, volně loženo, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 050 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 56
József (Josif Josifovič) Boksay
Pohled na Užhorod
Id: 223601
olej/plátno, rozměr 52 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné plátno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
29 000 Kč
Josef Haier
Malý nezbeda
Id: 225805
olej/plátno, rozměr 100 x 74 cm, značeno vpravo dole, adjustováno v původní dekorativní adjustaci, v minulosti drobně restaurováno
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
28 000 Kč
Vlastimil Košvanec
Dostaveníčko
Id: 224016
olej/překližka, rozměr 100 x 119 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 002 Kč
Robert Jiran
Čtenářka
Id: 223501
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno s autorským razítkem na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 500 Kč
Příhozy: 52
Max Švabinský
Únos
Id: 221401
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 82 x 54 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole popis - vlastnoruční tisk autorův, z cyklu Rajská sonáta, paspartováno, zaskleno poškozený původní rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 200 Kč
Ota Bubeníček
Před bouří
Id: 220308
olej/papír/lepenka, rozměr viditelný 32,5 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
26 000 Kč
Účastníci: 20
Roman Havelka
Letní den v Podyjí
Id: 222710
olej/karton, rozměr viditelný 30,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 50
Útěk
Id: 223208
barevná litografie/papír, rozměr tisku 49 x 38 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, autorský tisk, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 52
Josef Písecký (Liška)
Dalmátské břehy
Id: 225003
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Klíčnice
Id: 223503
papírový reliéf, velikost listu cca 42,5 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 500 Kč
Neznačeno
Secesní reliéf
Id: 226905
patinovaný kov, rozměr cca 65 x 39 cm, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 55