Aukce LIX./2020
František Pečínka
Na okraji lesa
Id: 222709
olej/karton, rozměr viditelný 32 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 500 Kč
Daniel Krejbich
Ženy a planety I.
Id: 224902
malba/plátno, rozměr 120 x 150 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Jan Benda
Zátiší s kartami
Id: 224801
tempera/papír, rozměr viditelný 18,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 49
Vlastimil Beneš
Hřbitůvek
Id: 225301
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 37 x 60 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč
Portrét dívky
Id: 226608
kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Rudolfínská Praha
Id: 223003
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 100 Kč
Oldřich Hlavsa
Zima na vsi
Id: 226401
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
14 000 Kč
Jaro Procházka
Na návsi
Id: 227201
olej/plátno, rozměr 34 x 42 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč
Josef Špaček
Paganini
Id: 220110
patinovaný bronz, celková výška 36,5 cm, značeno a datováno na podstavci
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
13 500 Kč
Orfeus a múza
Id: 206708
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 36 x 37 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Neznačeno
Ostrov mrtvých Korfu
Id: 223404
olej/plátno, rozměr 65 x 101 cm, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Jan Konůpek
Lesní víla
Id: 220309
malba/tempera/papír, rozměr cca 60 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 000 Kč
Karel Langer
Loutkové divadlo
Id: 225110
olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení autenticity synem autora viz foto, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 014 Kč
Jan Richter ml.
V lese na Visalajích
Id: 224004
olej/karton, rozměr 58 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Torzo
Id: 224011
patinovaný kov, celková výška cca 48 cm, neznačeno, na porvchu oděrky,po
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
11 500 Kč
Příhozy: 49