Čas na serveru 21:50:27

Aukce LIX./2020

František Pečínka - Na okraji lesa

František Pečínka
Na okraji lesa

Id: 222709

olej/karton, rozměr viditelný 32 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

15 500

Detail

Daniel Krejbich - Ženy a planety I.

Daniel Krejbich
Ženy a planety I.

Id: 224902

malba/plátno, rozměr 120 x 150 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Benda - Zátiší s kartami

Jan Benda
Zátiší s kartami

Id: 224801

tempera/papír, rozměr viditelný 18,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

15 000

Detail

Příhozy: 49

Vlastimil  Beneš - Hřbitůvek

Vlastimil Beneš
Hřbitůvek

Id: 225301

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 37 x 60 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Ota Janeček - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 226608

kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Rudolfínská Praha

Oldřich Kulhánek
Rudolfínská Praha

Id: 223003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

14 100

Detail

Oldřich Hlavsa - Zima na vsi

Oldřich Hlavsa
Zima na vsi

Id: 226401

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 800

14 000

Detail

Jaro Procházka - Na návsi

Jaro Procházka
Na návsi

Id: 227201

olej/plátno, rozměr 34 x 42 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef Špaček - Paganini

Josef Špaček
Paganini

Id: 220110

patinovaný bronz, celková výška 36,5 cm, značeno a datováno na podstavci

Vyvolávací cena:
1 800

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Orfeus a múza

Orfeus a múza

Id: 206708

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 36 x 37 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Neznačeno - Ostrov mrtvých Korfu

Neznačeno
Ostrov mrtvých Korfu

Id: 223404

olej/plátno, rozměr 65 x 101 cm, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan Konůpek - Lesní víla

Jan Konůpek
Lesní víla

Id: 220309

malba/tempera/papír, rozměr cca 60 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

13 000

Detail

Karel Langer - Loutkové divadlo

Karel Langer
Loutkové divadlo

Id: 225110

olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení autenticity synem autora viz foto, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 014

Detail

Jan Richter ml. - V lese na Visalajích

Jan Richter ml.
V lese na Visalajích

Id: 224004

olej/karton, rozměr 58 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Neznačeno - Torzo

Neznačeno
Torzo

Id: 224011

patinovaný kov, celková výška cca 48 cm, neznačeno, na porvchu oděrky,po

Vyvolávací cena:
1 600

11 500

Detail

Příhozy: 49