Čas na serveru 23:29:26

Aukce LIX./2020

František Tavík Šimon - Place Maubert

František Tavík Šimon
Place Maubert

Id: 226101

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 35,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

  Neznačeno - V hostinci

Neznačeno
V hostinci

Id: 220114

malba/deska, rozměr 24 x 17 cm, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
800

7 000

Detail

Adolf Born - Návrh ilustrace

Návrh ilustrace

Id: 223203

kombinovaná technika/papír, rozměr celého listu 31,5 x 42 cm, neznačeno, přiložen osobní dopis autora se signaturou a datací, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Štáfl - V přístavu

Otakar Štáfl
V přístavu

Id: 223402

olej/sololit, rozměr 47 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Häring Hajný - Zima

Josef Häring Hajný
Zima

Id: 225001

olej/plátno, rozměr 84 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Franta Malý - Zátiší

Franta Malý
Zátiší

Id: 225111

olej/plátno, rozměr 36 x 48 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jan B. Minařík - Pohled na Rožmberk

Jan B. Minařík
Pohled na Rožmberk

Id: 225404

olej/karton, rozměr 20 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Kohout - Z Francie

Alois Kohout
Z Francie

Id: 221301

olej/lepenka, rozměr 24 x 33 cm, neznačeno, autorův štítek na zadní straně,poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail

Jiří Heřman - Vítr v polích

Jiří Heřman
Vítr v polích

Id: 222707

olej/lepenka, rozměr viditelný 33 ,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Kubistická plastika

Neznačeno
Kubistická plastika

Id: 223002

patinovaná keramika, celková výška 52 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Chaba  - Horký podzim

Karel Chaba
Horký podzim

Id: 223206

barevná kresba/papír, rozměr listu 21,5 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Albich - Pocta Kamilu Lhotákovi

Milan Albich
Pocta Kamilu Lhotákovi

Id: 223210

akryl/juta/překližka, rozměr celkový 31,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky v malbě, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vlasta Krejcarová - Maltézské náměstí

Vlasta Krejcarová
Maltézské náměstí

Id: 223401

olej/plátno, rozměr 77 x 98 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Kytice

Miroslava Vrbová - Štefková
Kytice

Id: 223809

olej/plátno, rozměr 85 x 67 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Stará chalupa

Neznačeno
Stará chalupa

Id: 220109

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 18 x 8,5 cm, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
2 200

Detail