Aukce LIX./2020
František Tavík Šimon
Place Maubert
Id: 226101
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 35,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 100 Kč
Neznačeno
V hostinci
Id: 220114
malba/deska, rozměr 24 x 17 cm, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 000 Kč
Návrh ilustrace
Id: 223203
kombinovaná technika/papír, rozměr celého listu 31,5 x 42 cm, neznačeno, přiložen osobní dopis autora se signaturou a datací, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
Otakar Štáfl
V přístavu
Id: 223402
olej/sololit, rozměr 47 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Josef Häring Hajný
Zima
Id: 225001
olej/plátno, rozměr 84 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Franta Malý
Zátiší
Id: 225111
olej/plátno, rozměr 36 x 48 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Jan B. Minařík
Pohled na Rožmberk
Id: 225404
olej/karton, rozměr 20 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Alois Kohout
Z Francie
Id: 221301
olej/lepenka, rozměr 24 x 33 cm, neznačeno, autorův štítek na zadní straně,poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč
Jiří Heřman
Vítr v polích
Id: 222707
olej/lepenka, rozměr viditelný 33 ,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Kubistická plastika
Id: 223002
patinovaná keramika, celková výška 52 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Karel Chaba
Horký podzim
Id: 223206
barevná kresba/papír, rozměr listu 21,5 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Milan Albich
Pocta Kamilu Lhotákovi
Id: 223210
akryl/juta/překližka, rozměr celkový 31,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky v malbě, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Vlasta Krejcarová
Maltézské náměstí
Id: 223401
olej/plátno, rozměr 77 x 98 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
Kytice
Id: 223809
olej/plátno, rozměr 85 x 67 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Neznačeno
Stará chalupa
Id: 220109
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 18 x 8,5 cm, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 000 Kč