Čas na serveru 03:04:58

Aukce LXXX./2022

Ivan Horyna - Dvě dívky

Ivan Horyna
Dvě dívky

Id: 335205

olej/karton, rozměr viditelný 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Kodym - Společnost

Jiří Kodym
Společnost

Id: 345306

malba/plátno/překližka, rozměr 79 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kamil Kubík - Newyorský maraton

Kamil Kubík
Newyorský maraton

Id: 335410

tisková technika/papír, rozměr listu 51,5 x 66,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, lehce pomačkané okraje, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

František Květoň - Souznění tvarů

František Květoň
Souznění tvarů

Id: 347903

olej/karton, rozměr 70 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 800

8 000

Detail

František Tavík Šimon - Ovocnářský krámek v Pařiži

František Tavík Šimon
Ovocnářský krámek v Pařiži

Id: 346602

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

Vilém  Plocek - Květy u břehu

Vilém Plocek
Květy u břehu

Id: 341901

olej/tempera/překližka, rozměr 50 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné poškození malby, oděrky na rámu, popsáno na zadní staně

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Ivan Horyna - Kůň

Ivan Horyna
Kůň

Id: 335206

olej/karton, rozměr viditelný 33,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jindřich Hegr - Bílý kredenc

Jindřich Hegr
Bílý kredenc

Id: 346502

olej/sololit, rozměr 25 x 20 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Antonín Brousil - Krajina

Josef Antonín Brousil
Krajina

Id: 343704

kombinobaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Karel Skála - Portrét dívky

Karel Skála
Portrét dívky

Id: 343102

malba/papír, rozměr 36 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, list v minulosti poškozen, pochází ze sbírky Jaroslava Svěceného

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Kubík - Návštěva papeže v Newarku

Kamil Kubík
Návštěva papeže v Newarku

Id: 335401

tisková technika/papír, rozměr listu 55,5 x 66 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 74/100, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Portrét dívky

Jan Bauch
Portrét dívky

Id: 346805

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 37,5 cm, značeno, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Vácha - Návrh ilustrace

Rudolf Vácha
Návrh ilustrace

Id: 343403

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

5 004

Detail

František Tavík Šimon - Bretanští rybáři

František Tavík Šimon
Bretanští rybáři

Id: 343602

barevná litografie/papír, rozměr listu 48 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní částí, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Kubík - Muzeum historie amerických financí

Kamil Kubík
Muzeum historie amerických financí

Id: 335403

tisková technika/papír, rozměr listu 56 x 76 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail