Aukce LXXX./2022
Ivan Horyna
Dvě dívky
Id: 335205
olej/karton, rozměr viditelný 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Jiří Kodym
Společnost
Id: 345306
malba/plátno/překližka, rozměr 79 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Kamil Kubík
Newyorský maraton
Id: 335410
tisková technika/papír, rozměr listu 51,5 x 66,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, lehce pomačkané okraje, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 600 Kč
František Květoň
Souznění tvarů
Id: 347903
olej/karton, rozměr 70 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, původní štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
8 000 Kč
František Tavík Šimon
Ovocnářský krámek v Pařiži
Id: 346602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 600 Kč
Vilém Plocek
Květy u břehu
Id: 341901
olej/tempera/překližka, rozměr 50 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné poškození malby, oděrky na rámu, popsáno na zadní staně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč
Ivan Horyna
Kůň
Id: 335206
olej/karton, rozměr viditelný 33,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč
Jindřich Hegr
Bílý kredenc
Id: 346502
olej/sololit, rozměr 25 x 20 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Josef Antonín Brousil
Krajina
Id: 343704
kombinobaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 600 Kč
Karel Skála
Portrét dívky
Id: 343102
malba/papír, rozměr 36 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, list v minulosti poškozen, pochází ze sbírky Jaroslava Svěceného
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Kamil Kubík
Návštěva papeže v Newarku
Id: 335401
tisková technika/papír, rozměr listu 55,5 x 66 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 74/100, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Jan Bauch
Portrét dívky
Id: 346805
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 37,5 cm, značeno, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Rudolf Vácha
Návrh ilustrace
Id: 343403
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 004 Kč
František Tavík Šimon
Bretanští rybáři
Id: 343602
barevná litografie/papír, rozměr listu 48 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní částí, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
Kamil Kubík
Muzeum historie amerických financí
Id: 335403
tisková technika/papír, rozměr listu 56 x 76 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč