Aukce LXXX./2022
Vilém (Willi) Nowak
Portrét Marie Majerové
Id: 343707
olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně popisný šítek, ve Výtvarném umění X (1960) je reprodukováno varianta tohoto obrazu o 2 cm větší
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 67
Robert Jiran
Na letišti
Id: 343503
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
57 900 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 85
Robert Jiran
Rozhovor
Id: 338505
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a značení, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
57 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 76
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží
Id: 347503
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 104
Otto Gutfreund
Viki
Id: 329103
patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 32,5 cm, značeno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 59
Albín Brunovský
Lady with a Hat III. (Garden)
Id: 335901
lept/papír, rozměr listu 68,5 x 49,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, stav viz foto, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
54 000 Kč
Andy Warhol
Žába
Id: 344801
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 17/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
54 000 Kč
Zdena Braunerová
Periferie
Id: 346101
olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, značeno s dedikací vlevo dole, jedná se o období z Paříže, obraz v minulosti restaurován, lehce poškozen vpravo dole, rám v minulosti zmenšován, poškozen, konzultováno a pravost potrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 58
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice II
Id: 345105
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 68
Noční víla
Id: 339903
kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 55
Robert Jiran
Milenci
Id: 338404
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 100 Kč
Příhozy: 68
Emil Filla
Kubistický malíř
Id: 348103
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 16 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 53
Salvador Dalí
Armonia Universal de Los Contrarios
Id: 343908
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 21
Josef Mařatka
Milenci
Id: 344202
bronzová plastika, celková výška cca 16 cm, značeno na podstavci, jedná se o starý původní bronzový odlitek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 55
Jakub Obrovský
Krajina ze Strakonicka
Id: 347102
olej/dřevo, rozměr 55 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, vlevo nahoře věnování, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 53