Čas na serveru 23:08:29

Aukce LXXX./2022

Vilém (Willi) Nowak - Portrét Marie Majerové

Vilém (Willi) Nowak
Portrét Marie Majerové

Id: 343707

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně popisný šítek, ve Výtvarném umění X (1960) je reprodukováno varianta tohoto obrazu o 2 cm větší

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 67

Robert Jiran - Na letišti

Robert Jiran
Na letišti

Id: 343503

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

57 900

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 85

Robert Jiran - Rozhovor

Robert Jiran
Rozhovor

Id: 338505

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a značení, nerámováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 76

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s růží

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 347503

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 104

Otto Gutfreund - Viki

Otto Gutfreund
Viki

Id: 329103

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 32,5 cm, značeno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 59

Albín Brunovský - Lady with a Hat III. (Garden)

Albín Brunovský
Lady with a Hat III. (Garden)

Id: 335901

lept/papír, rozměr listu 68,5 x 49,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, stav viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Andy Warhol - Žába

Andy Warhol
Žába

Id: 344801

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 17/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Zdena Braunerová - Periferie

Zdena Braunerová
Periferie

Id: 346101

olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, značeno s dedikací vlevo dole, jedná se o období z Paříže, obraz v minulosti restaurován, lehce poškozen vpravo dole, rám v minulosti zmenšován, poškozen, konzultováno a pravost potrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 58

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice II

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice II

Id: 345105

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 68

Jan  Zrzavý - Noční víla

Noční víla

Id: 339903

kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 55

Robert Jiran - Milenci

Robert Jiran
Milenci

Id: 338404

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

47 100

Detail

Příhozy: 68

Emil Filla - Kubistický malíř

Emil Filla
Kubistický malíř

Id: 348103

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 16 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 53

Salvador Dalí - Armonia Universal de Los Contrarios

Salvador Dalí
Armonia Universal de Los Contrarios

Id: 343908

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 21

Josef Mařatka - Milenci

Josef Mařatka
Milenci

Id: 344202

bronzová plastika, celková výška cca 16 cm, značeno na podstavci, jedná se o starý původní bronzový odlitek

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 55

Jakub Obrovský - Krajina ze Strakonicka

Jakub Obrovský
Krajina ze Strakonicka

Id: 347102

olej/dřevo, rozměr 55 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, vlevo nahoře věnování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 53