Čas na serveru 22:09:15

Aukce LXXX./2022

Emil Orlík - Na poli

Emil Orlík
Na poli

Id: 345402

olej/karton, rozměr 50 x 32 cm, značeno vlevo dole, oboustranný obraz, na zadní straně skica, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Kotas - Nákladní loď

Jaroslav Kotas
Nákladní loď

Id: 346902

olej/karton, rozměr 27 x 57 cm, značeno vpravo dole, zaksleno, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František  Tichý - Pařížské střechy

František Tichý
Pařížské střechy

Id: 344308

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, též v tisku, lehce zažloutlý papír, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Míla Doleželová - Muž v klobouku

Míla Doleželová
Muž v klobouku

Id: 340205

olej/karton, rozměr 50 x 38 cm, neznačeno, na zadní straně evidenční číslo, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Emler - Tržiště

František Emler
Tržiště

Id: 343903

olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Blanka Bohdanová - Maska

Blanka Bohdanová
Maska

Id: 346201

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, autorsky popsáno včetně značení na zadní stran, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Milenci

Oldřich Kulhánek
Milenci

Id: 346203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s mandolínou

Emil Filla
Zátiší s mandolínou

Id: 344303

lept/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jaromír Kunc - Zima na Benecku

Jaromír Kunc
Zima na Benecku

Id: 346703

olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Bohuslav Esop - Abstraktní kompozice

Bohuslav Esop
Abstraktní kompozice

Id: 343702

olej/karton, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Emanuel Bakla - Konvolut dvou kusů

Emanuel Bakla
Konvolut dvou kusů

Id: 343905

olej/karton, rozměr každého 61 x 47 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Princip neurčitosti

Jaroslav Vlasák
Princip neurčitosti

Id: 343604

malba/sololit, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan  Smetana - Montrouge v dešti

Jan Smetana
Montrouge v dešti

Id: 346603

barevná litografie/papír, rozměr tisku 36,5 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Hlaváček - Zima

Josef Hlaváček
Zima

Id: 343904

olej/plátno, rozměr 48 x 52 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jindřich Hegr - Růžová duchna

Jindřich Hegr
Růžová duchna

Id: 346501

olej/sololit, rozměr 25 x 20 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail