Aukce LXXX./2022
František Ringo Čech
Eurohujeři
Id: 342701
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 74
Václav Boštík.
Mlhovina
Id: 347703
pastel/papír, rozměr listu 64 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 84
Vladimír Komárek
Dva ptáci
Id: 345901
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 69
Josef Čapek
Podoba z biografu
Id: 348101
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla: PHDr. Pavla Pečinková, Grafika, str. 239, pod číslem KG 79
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 86
Robert Jiran
Dvě dívky
Id: 338202
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 51
Kristian Kodet
Oči
Id: 344001
kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr 60 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
65 000 Kč
Pablo Picasso
Býček
Id: 329104
patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 13 cm, značeno na odlitku, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
64 000 Kč
Jan Skramlík
Na pláži
Id: 344101
olej/plátno, rozměr 102 x 90 cm, značeno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 74
Kristian Kodet
Anděl
Id: 346804
olej/sololit, rozměr 31,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, na povrchu malby drobné oděrky, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
63 200 Kč
Příhozy: 48
Bedřich Havránek
Krajina s balvany
Id: 345502
olej/karton/dřevo, rozměr 24 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 70
Ptáček na šípkovém keři
Id: 346701
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 64
Boris Jirků
Ecuador
Id: 347904
malba/deska, celkový rozměr včetně autorského rámu 87 x 117 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
60 000 Kč
František Ringo Čech
Pražákům těm je tu hej, ty nikam nezablouděj
Id: 342703
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 51
Gustav Macoun
Zasněžené roubenky
Id: 347101
olej/dřevo, rozměr 87 x 107 cm, značeno vpravo dole, v ploše vlásenkové prasklinky, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 69
Labutě
Id: 343705
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
58 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 80