Čas na serveru 02:43:47

Aukce LXXX./2022

František Ringo Čech - Eurohujeři

František Ringo Čech
Eurohujeři

Id: 342701

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 74

Václav Boštík. - Mlhovina

Václav Boštík.
Mlhovina

Id: 347703

pastel/papír, rozměr listu 64 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 84

Vladimír Komárek - Dva ptáci

Vladimír Komárek
Dva ptáci

Id: 345901

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 69

Josef Čapek - Podoba z biografu

Josef Čapek
Podoba z biografu

Id: 348101

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla: PHDr. Pavla Pečinková, Grafika, str. 239, pod číslem KG 79

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Příhozy: 86

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 338202

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 51

Kristian Kodet - Oči

Kristian Kodet
Oči

Id: 344001

kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr 60 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Pablo Picasso - Býček

Pablo Picasso
Býček

Id: 329104

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 13 cm, značeno na odlitku, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Jan Skramlík - Na pláži

Jan Skramlík
Na pláži

Id: 344101

olej/plátno, rozměr 102 x 90 cm, značeno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, nerámováno

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 74

Kristian Kodet - Anděl

Kristian Kodet
Anděl

Id: 346804

olej/sololit, rozměr 31,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, na povrchu malby drobné oděrky, rámováno

Vyvolávací cena:

63 200

Detail

Příhozy: 48

Bedřich  Havránek - Krajina s balvany

Bedřich Havránek
Krajina s balvany

Id: 345502

olej/karton/dřevo, rozměr 24 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
6 000

63 000

Detail

Příhozy: 70

Ota Janeček - Ptáček na šípkovém keři

Ptáček na šípkovém keři

Id: 346701

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 64

Boris Jirků - Ecuador

Boris Jirků
Ecuador

Id: 347904

malba/deska, celkový rozměr včetně autorského rámu 87 x 117 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

60 000

Detail

František Ringo Čech - Pražákům těm je tu hej, ty nikam nezablouděj

František Ringo Čech
Pražákům těm je tu hej, ty nikam nezablouděj

Id: 342703

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 51

Gustav Macoun - Zasněžené roubenky

Gustav Macoun
Zasněžené roubenky

Id: 347101

olej/dřevo, rozměr 87 x 107 cm, značeno vpravo dole, v ploše vlásenkové prasklinky, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 69

Václav Špála - Labutě

Labutě

Id: 343705

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 80