Čas na serveru 21:28:03

Aukce LXXX./2022

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 346806

bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce 25,5 cm, značeno na plášti, číslováno na zádech

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Příboj

Jan Bohumil Pospíšil
Příboj

Id: 347401

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Václav Špála - Sedící dívka

Sedící dívka

Id: 345305

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 845

Detail

Příhozy: 61

Alexander Calder - Abstraktní kompozice

Alexander Calder
Abstraktní kompozice

Id: 344502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 78 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 343101

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

18 000

Detail

František  Tichý - Hrazdaři

František Tichý
Hrazdaři

Id: 344304

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, původní zasklení

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Karel Liebscher - Motiv ze Švýcarska

Karel Liebscher
Motiv ze Švýcarska

Id: 344501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vlevo dole, obraz publikován v knize Švýcarsko viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 511

Detail

Max Švabinský - Srpnové poledne

Max Švabinský
Srpnové poledne

Id: 341903

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, list lokálně znečištěn, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

17 500

Detail

František  Tichý - Deštník

František Tichý
Deštník

Id: 344302

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 30 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Adam

Oldřich Kulhánek
Adam

Id: 345702

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, uzavřeno plexisklem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Reinhold Grohmann - Kavárna v Paříži

Reinhold Grohmann
Kavárna v Paříži

Id: 343404

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, popsáno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Příhozy: 61

Václav Boštík. - Mlhovina

Václav Boštík.
Mlhovina

Id: 344903

suchá jehla/kolorováno/papír, rozměr listu cca 35 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, vlevo dole slepotiskové razítko listu, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František Jiroudek - Krajina

František Jiroudek
Krajina

Id: 347502

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, zvlněné plátno, drobné nečistoty v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Petr Modlitba - Pachycephalosaurus

Petr Modlitba
Pachycephalosaurus

Id: 347902

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František  Turek - Večer na Václavském náměstí

František Turek
Večer na Václavském náměstí

Id: 344901

olej/karton, rozměr 70 x 49 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

16 200

Detail