Aukce LXXX./2022
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 346806
bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce 25,5 cm, značeno na plášti, číslováno na zádech
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Příboj
Id: 347401
olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 000 Kč
Sedící dívka
Id: 345305
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 845 Kč
Příhozy: 61
Alexander Calder
Abstraktní kompozice
Id: 344502
litografie/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 78 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 343101
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
18 000 Kč
František Tichý
Hrazdaři
Id: 344304
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, původní zasklení
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Karel Liebscher
Motiv ze Švýcarska
Id: 344501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vlevo dole, obraz publikován v knize Švýcarsko viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 511 Kč
Max Švabinský
Srpnové poledne
Id: 341903
litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, list lokálně znečištěn, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
17 500 Kč
František Tichý
Deštník
Id: 344302
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 30 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Adam
Id: 345702
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, uzavřeno plexisklem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Reinhold Grohmann
Kavárna v Paříži
Id: 343404
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, popsáno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 100 Kč
Příhozy: 61
Václav Boštík.
Mlhovina
Id: 344903
suchá jehla/kolorováno/papír, rozměr listu cca 35 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, vlevo dole slepotiskové razítko listu, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč
František Jiroudek
Krajina
Id: 347502
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, zvlněné plátno, drobné nečistoty v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Petr Modlitba
Pachycephalosaurus
Id: 347902
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 500 Kč
František Turek
Večer na Václavském náměstí
Id: 344901
olej/karton, rozměr 70 x 49 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 200 Kč