Čas na serveru 09:45:08

Aukce LXXX./2022

Antonín Tomalík - Abstraktní kompozice

Antonín Tomalík
Abstraktní kompozice

Id: 343703

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 31 x 22 cm, značeno uprostřed dole s nečitelnou datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jan  Bauch - Portrét Dagmar Zelenkové

Jan Bauch
Portrét Dagmar Zelenkové

Id: 345801

olej/plátno, rozměr cca 50,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku po 1946, zakázková práce pro ředitele Živnobanky , malba na několika místech poškozená, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jaroslav Grus - U rybníka

Jaroslav Grus
U rybníka

Id: 346705

pastel/papír, rozměr viditelný 31 x 37,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

  Autor neurčen - Dušičky

Dušičky

Id: 346707

olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, značeno Marie Usselmann a datováno ´74 uprostřed dole, v malbě drobné nedostatečnosti, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Abstrakce

Abstrakce

Id: 346903

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno v kovovém rámečku

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

František Tavík Šimon - V katedrále

František Tavík Šimon
V katedrále

Id: 345303

lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Karel Demel - Motiv s kytarou

Karel Demel
Motiv s kytarou

Id: 343001

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 52 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,PO

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Michael Zeno Diemer - Výletní parník

Michael Zeno Diemer
Výletní parník

Id: 343501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 72 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, list na několika místech poškozen včetně malby, v pravém spodním rohu značka papíru, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Karel Souček (Bor) - Dívka

Karel Souček (Bor)
Dívka

Id: 343706

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, list pod sklem posunut

Vyvolávací cena:

Detail