Aukce LXXX./2022
Vilém Riedel
Kamenná řeka
Id: 345601
olej/plátno, rozměr viditelný 55 x 74 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek se jménem autora a názvem obrazu, rentoilováno, přiložená fotodokumentace pod UV - lampou, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný odborný posudek Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Sebastián I.
Id: 345701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 17/100, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Jan Benda
Zátiší s mísou a ovocem
Id: 343701
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Henri Callot
Pařížská periferie
Id: 343401
olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v minulosti poškozen a restaurován
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Mateřství
Id: 344601
olej/plátno, rozměr 69 x 89 cm, neznačeno, lehce poškozený autorský rám, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Jiří Mocek
Veronika
Id: 346001
olej/plátno, rozměr 55 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Pravoslav Kotík
V hostinci
Id: 346702
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 24,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
14 000 Kč
Josef Jambor
Zimní krajina
Id: 342801
olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno vpravo dole, odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1946
Id: 344402
fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 133/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v roce 1946, přiložen certifikát autenticity, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 345103
dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, list poškkozen hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Ivan Horyna
Děvče
Id: 335201
olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 343502
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 000 Kč
Jiří Vidlák
Rušné odpoledné na golfovém hřišti
Id: 343603
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítky, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Jan Bauch
K Hirošimě
Id: 343605
malba/lepenka, rozměr viditelný 47,5 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně včetně datace, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
František Kupka
Kankánová tanečnice
Id: 345102
lavírovaná kresba/papír, rozměr kresby 15 x 11 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč