Čas na serveru 06:52:32

Aukce LXXX./2022

Vilém Riedel - Kamenná řeka

Vilém Riedel
Kamenná řeka

Id: 345601

olej/plátno, rozměr viditelný 55 x 74 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek se jménem autora a názvem obrazu, rentoilováno, přiložená fotodokumentace pod UV - lampou, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný odborný posudek Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Sebastián I.

Oldřich Kulhánek
Sebastián I.

Id: 345701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 17/100, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Benda - Zátiší s mísou a ovocem

Jan Benda
Zátiší s mísou a ovocem

Id: 343701

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Henri Callot - Pařížská periferie

Henri Callot
Pařížská periferie

Id: 343401

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v minulosti poškozen a restaurován

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Mateřství

Karel Souček (Bor)
Mateřství

Id: 344601

olej/plátno, rozměr 69 x 89 cm, neznačeno, lehce poškozený autorský rám, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jiří Mocek - Veronika

Jiří Mocek
Veronika

Id: 346001

olej/plátno, rozměr 55 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Pravoslav Kotík - V hostinci

Pravoslav Kotík
V hostinci

Id: 346702

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 24,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef Jambor - Zimní krajina

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 342801

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno vpravo dole, odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Andre de Dienes - Marilyn Monroe 1946

Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1946

Id: 344402

fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 133/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v roce 1946, přiložen certifikát autenticity, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 345103

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, list poškkozen hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ivan Horyna - Děvče

Ivan Horyna
Děvče

Id: 335201

olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 343502

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

13 000

Detail

Jiří Vidlák - Rušné odpoledné na golfovém hřišti

Jiří Vidlák
Rušné odpoledné na golfovém hřišti

Id: 343603

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítky, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan  Bauch - K Hirošimě

Jan Bauch
K Hirošimě

Id: 343605

malba/lepenka, rozměr viditelný 47,5 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně včetně datace, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Kupka - Kankánová tanečnice

František Kupka
Kankánová tanečnice

Id: 345102

lavírovaná kresba/papír, rozměr kresby 15 x 11 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail