Čas na serveru 07:50:47

Aukce LXXX./2022

Kristian Kodet - Volavka

Kristian Kodet
Volavka

Id: 345201

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

130 100

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 104

 Josef Holub - Letní krajina

Josef Holub
Letní krajina

Id: 347301

olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno, původní autorská adjustace, raná práce, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Příhozy: 85

Josef  Vohrabal - Abstraktní kompozice

Josef Vohrabal
Abstraktní kompozice

Id: 343606

malba/deska, rozměr 120 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

115 115

Detail

Příhozy: 76

Igor Kitzberger - Návrh na fontánu

Igor Kitzberger
Návrh na fontánu

Id: 345205

bronzová plastika s kamennými aplikacemi (kuličkami), výška včetně podstavce cca 36 cm, délka cca 44 cm, jedna kulička chybí, neznačeno

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 86

Kamil Linhart - Krajina

Kamil Linhart
Krajina

Id: 346401

olej/sololit, rozměr 74 x 94 cm, neznačeno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:

111 222

Detail

Příhozy: 120

Míla Doleželová - Rodina

Míla Doleželová
Rodina

Id: 340201

olej/plátno, rozměr 109 x 100 cm, neznačeno, oděrky na původním olištování, na zadní straně evidenční číslo

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 89

Jiří Štourač - Dlažba

Jiří Štourač
Dlažba

Id: 346301

olej/plátno, rozměr 190 x 150 cm, autorsky popsáno na zadní straně, datováno 2018, nerámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu, stav viz foto, POZOR!! nadrozměrný formát

Vyvolávací cena:
9 500

110 000

Detail

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 345204

patinovaná sádra, výška plastiky 28 cm, celková výška 32 cm, délka 52 cm, značeno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, patina na povrchu krakelována, stav viz foto, dřevěný podstavec

Vyvolávací cena:
7 500

88 000

Detail

Josef Velčovský - Brána

Josef Velčovský
Brána

Id: 343003

malba/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,PO

Vyvolávací cena:
4 800

86 000

Detail

Příhozy: 81

Vladimír Komárek - Sad

Vladimír Komárek
Sad

Id: 345902

olej/plátno, rozměr 70,5 x 50,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rám

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 85

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 346802

bronzová plastika, rozměr včetně bronzového podstavce cca 5 x 6 cm , značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 95/16

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Příhozy: 76

František Ringo Čech - Týnský chrám a škola

František Ringo Čech
Týnský chrám a škola

Id: 342702

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

82 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 346801

bronzová plastika, celková výška včetně bronzového podstavce cca 10,5 cm, značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 93/15

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Příhozy: 67

Jaroslav Věšín - Projížďka

Jaroslav Věšín
Projížďka

Id: 343906

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 36,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
7 500

71 000

Detail

Edvard Munch - Výkřik

Edvard Munch
Výkřik

Id: 346807

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky cca 49 cm, výška podstavce cca 4 cm, značeno na plintě, novodobý odlitek, stav viz foto

Vyvolávací cena:
6 000

71 000

Detail