Aukce LXXX./2022
Kristian Kodet
Volavka
Id: 345201
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
130 100 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 104
Josef Holub
Letní krajina
Id: 347301
olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno, původní autorská adjustace, raná práce, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 85
Josef Vohrabal
Abstraktní kompozice
Id: 343606
malba/deska, rozměr 120 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní štítek, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 115 Kč
Příhozy: 76
Igor Kitzberger
Návrh na fontánu
Id: 345205
bronzová plastika s kamennými aplikacemi (kuličkami), výška včetně podstavce cca 36 cm, délka cca 44 cm, jedna kulička chybí, neznačeno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 86
Kamil Linhart
Krajina
Id: 346401
olej/sololit, rozměr 74 x 94 cm, neznačeno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
111 222 Kč
Příhozy: 120
Míla Doleželová
Rodina
Id: 340201
olej/plátno, rozměr 109 x 100 cm, neznačeno, oděrky na původním olištování, na zadní straně evidenční číslo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 89
Jiří Štourač
Dlažba
Id: 346301
olej/plátno, rozměr 190 x 150 cm, autorsky popsáno na zadní straně, datováno 2018, nerámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu, stav viz foto, POZOR!! nadrozměrný formát
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
110 000 Kč
Otakar Švec
Sluneční paprsek
Id: 345204
patinovaná sádra, výška plastiky 28 cm, celková výška 32 cm, délka 52 cm, značeno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, patina na povrchu krakelována, stav viz foto, dřevěný podstavec
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
88 000 Kč
Josef Velčovský
Brána
Id: 343003
malba/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,PO
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 81
Vladimír Komárek
Sad
Id: 345902
olej/plátno, rozměr 70,5 x 50,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 85
Ptáček
Id: 346802
bronzová plastika, rozměr včetně bronzového podstavce cca 5 x 6 cm , značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 95/16
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 76
František Ringo Čech
Týnský chrám a škola
Id: 342702
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
82 000 Kč
Ptáček
Id: 346801
bronzová plastika, celková výška včetně bronzového podstavce cca 10,5 cm, značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 93/15
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 67
Jaroslav Věšín
Projížďka
Id: 343906
olej/dřevo, rozměr 20,5 x 36,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
71 000 Kč
Edvard Munch
Výkřik
Id: 346807
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky cca 49 cm, výška podstavce cca 4 cm, značeno na plintě, novodobý odlitek, stav viz foto
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
71 000 Kč