Aukce LXXX./2022
Loď v zátoce
Id: 342001
tempera/dřevěná deska, rozměr 29 x 36,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
810 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 120
Vítězství myšlenky
Id: 348001
bronzová plastika, celková výška včetně podstavce cca 99 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1980, přiložen certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
510 000 Kč
Příhozy: 107
Otakar Švec
Bugatka
Id: 344701
patinovaná bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, značeno na plintě včetně značky litce
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
410 000 Kč
Příhozy: 59
Záliv se čtvyřmi bárkami
Id: 342002
pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
300 001 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 83
Marie Čermínová - Toyen
Dívka pod hvězdami
Id: 338401
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
290 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 114
Bárka na pobřeží
Id: 342003
pastel/papír, rozměr listu 19,7 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
290 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 79
Antonín Chittussi
Krajina s dvojicí stromků
Id: 345503
olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, Csc.,po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
275 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 77
Jaroslav Čermák
Poprsí dívenky
Id: 345504
olej/plátno, rozměr 47 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
253 000 Kč
Příhozy: 74
Ještě M (hlava)
Id: 346601
cement/zlato, rozměr 36,5 x 35,5 cm, značeno na zadní straně, autorský výdusek, přiloženo písemné potvrzení uměleckého díla vystavené Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
195 100 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 118
Evo! Evo! Evo!
Id: 343802
reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
180 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 108
Olbrame! Olbrame! Olbrame!
Id: 343801
reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
175 000 Kč
Účastníci: 33
Příhozy: 112
Oldřich Blažíček
Kvetoucí pole
Id: 344102
olej/karton, rozměr 30 x 45 cm, značeno vlevo dole, autorský přípis na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
175 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 123
Jiří Načeradský
Rozpor
Id: 343201
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 94
Vojtěch Hynais
Podobizna pařížské dámy
Id: 345501
pastel/papír, rozměr 92 x 73 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko JUV Hynaisovy souborné výstavy v roce 1924, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 106
Kristian Kodet
Zrcadlení
Id: 345202
olej/plátno/karton, rozměr 71 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
135 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 73