Čas na serveru 20:03:35

Aukce LXXX./2022

Jan  Zrzavý - Loď v zátoce

Loď v zátoce

Id: 342001

tempera/dřevěná deska, rozměr 29 x 36,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
18 000

810 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 120

Olbram Zoubek - Vítězství myšlenky

Vítězství myšlenky

Id: 348001

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce cca 99 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1980, přiložen certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

510 000

Detail

Příhozy: 107

Otakar Švec - Bugatka

Otakar Švec
Bugatka

Id: 344701

patinovaná bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, značeno na plintě včetně značky litce

Vyvolávací cena:
15 000

410 000

Detail

Příhozy: 59

Jan  Zrzavý - Záliv se čtvyřmi bárkami

Záliv se čtvyřmi bárkami

Id: 342002

pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
11 000

300 001

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 83

Marie Čermínová - Toyen - Dívka pod hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka pod hvězdami

Id: 338401

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana

Vyvolávací cena:

290 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 114

Jan  Zrzavý - Bárka na pobřeží

Bárka na pobřeží

Id: 342003

pastel/papír, rozměr listu 19,7 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

290 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 79

Antonín Chittussi - Krajina s dvojicí stromků

Antonín Chittussi
Krajina s dvojicí stromků

Id: 345503

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, Csc.,po

Vyvolávací cena:
12 000

275 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 77

Jaroslav Čermák - Poprsí dívenky

Jaroslav Čermák
Poprsí dívenky

Id: 345504

olej/plátno, rozměr 47 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:

253 000

Detail

Příhozy: 74

Olbram Zoubek - Ještě M (hlava)

Ještě M (hlava)

Id: 346601

cement/zlato, rozměr 36,5 x 35,5 cm, značeno na zadní straně, autorský výdusek, přiloženo písemné potvrzení uměleckého díla vystavené Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

195 100

Detail

Účastníci: 32

Příhozy: 118

Olbram Zoubek - Evo! Evo! Evo!

Evo! Evo! Evo!

Id: 343802

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

180 000

Detail

Účastníci: 32

Příhozy: 108

Olbram Zoubek - Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Id: 343801

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

175 000

Detail

Účastníci: 33

Příhozy: 112

Oldřich Blažíček - Kvetoucí pole

Oldřich Blažíček
Kvetoucí pole

Id: 344102

olej/karton, rozměr 30 x 45 cm, značeno vlevo dole, autorský přípis na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek

Vyvolávací cena:
6 000

175 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 123

Jiří Načeradský - Rozpor

Jiří Načeradský
Rozpor

Id: 343201

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

170 000

Detail

Příhozy: 94

Vojtěch Hynais - Podobizna pařížské dámy

Vojtěch Hynais
Podobizna pařížské dámy

Id: 345501

pastel/papír, rozměr 92 x 73 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko JUV Hynaisovy souborné výstavy v roce 1924, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
6 000

160 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 106

Kristian Kodet - Zrcadlení

Kristian Kodet
Zrcadlení

Id: 345202

olej/plátno/karton, rozměr 71 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 73