Čas na serveru 04:42:34

Aukce LXXX./2022

Vladimír Preclík - Busta

Vladimír Preclík
Busta

Id: 344201

patinovaný bronz, výška cca 24,5 cm, značeno a datováno ve vnitřní části, jedná se pravděpodobně o zobrazení Jana Zrzavého

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Robert Jiran - Černé plavečky

Robert Jiran
Černé plavečky

Id: 343505

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jaroslav Panuška - Starý mlýn

Jaroslav Panuška
Starý mlýn

Id: 346704

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka zvlněná

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jiří Anderle - Beatrice D este

Beatrice D este

Id: 343901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, mírně poškozená pasparta, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 400

Detail

František  Tichý - Paganini II

František Tichý
Paganini II

Id: 344301

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, původní pasparta a zasklení, stav viz foto

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Emil Orlík - Stromovka

Emil Orlík
Stromovka

Id: 345403

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 51 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jan  Smetana - Zimní krajina

Jan Smetana
Zimní krajina

Id: 346901

olej/plátno/deska, rozměr 24 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, autorsky podpáno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 343804

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 23,7 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Účastníci: 18

August Lang - U bystřiny

August Lang
U bystřiny

Id: 343909

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vpravo dole, seschlý a poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Tadeáš Šimon Milián - Venkovská scéna

Tadeáš Šimon Milián
Venkovská scéna

Id: 347201

olej/plátno, rozměr 45 x 61 cm, rentoilováno, značeno a datováno vpravo dole, malba lehce poškozena, v minulosti opravováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 48

Ota Bubeníček - Krajina s řekou

Ota Bubeníček
Krajina s řekou

Id: 347701

olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ota Janeček - Akt dívky

Akt dívky

Id: 348104

tuš/pastel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 49

Václav Špála - Dívka v krajině

Dívka v krajině

Id: 344306

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 236

Detail

Příhozy: 48

Mikoláš Aleš - Studie tří kreseb

Mikoláš Aleš
Studie tří kreseb

Id: 346706

rozměry ve výřezu 12,5 x 8 cm, 8,5 x 8,5 cm, 12,5 x 8,5 cm, značeno vše monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně přiložené autorovi dopisy

Vyvolávací cena:

26 043

Detail

Příhozy: 70

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 343803

Vyvolávací cena:

26 000

Detail