Aukce LXXX./2022
Vladimír Preclík
Busta
Id: 344201
patinovaný bronz, výška cca 24,5 cm, značeno a datováno ve vnitřní části, jedná se pravděpodobně o zobrazení Jana Zrzavého
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč
Robert Jiran
Černé plavečky
Id: 343505
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 000 Kč
Jaroslav Panuška
Starý mlýn
Id: 346704
kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka zvlněná
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Beatrice D este
Id: 343901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, mírně poškozená pasparta, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 400 Kč
František Tichý
Paganini II
Id: 344301
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, původní pasparta a zasklení, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Emil Orlík
Stromovka
Id: 345403
olej/plátno/karton, rozměr 41 x 51 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Jan Smetana
Zimní krajina
Id: 346901
olej/plátno/deska, rozměr 24 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, autorsky podpáno a datováno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Klíčnice
Id: 343804
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 23,7 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Účastníci: 18
August Lang
U bystřiny
Id: 343909
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vpravo dole, seschlý a poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Tadeáš Šimon Milián
Venkovská scéna
Id: 347201
olej/plátno, rozměr 45 x 61 cm, rentoilováno, značeno a datováno vpravo dole, malba lehce poškozena, v minulosti opravováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 48
Ota Bubeníček
Krajina s řekou
Id: 347701
olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Akt dívky
Id: 348104
tuš/pastel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 49
Dívka v krajině
Id: 344306
ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 236 Kč
Příhozy: 48
Mikoláš Aleš
Studie tří kreseb
Id: 346706
rozměry ve výřezu 12,5 x 8 cm, 8,5 x 8,5 cm, 12,5 x 8,5 cm, značeno vše monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně přiložené autorovi dopisy
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 043 Kč
Příhozy: 70
Klíčnice
Id: 343803
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč