Aukce LXXX./2022
Baletka
Id: 344305
ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 48
Jan Slavíček
Zátiší se pstruhem
Id: 347002
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 20 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Pasta Oner
Tell me all about habits
Id: 343002
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno,PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 51
Bedřich Feigl
Motiv z Itálie
Id: 343402
malba/dřevo, rozměr 50,5 x 33,5 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
25 000 Kč
Marie s ratolestí
Id: 346803
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 41,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, A.T., zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
Petr Modlitba
Tyranosourus Rex
Id: 347901
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Autoportrét
Id: 342007
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 55
Roman Havelka
Partie z Bítova
Id: 345301
olej/karton, rozměr viditelný 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, popsáno s datací na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Bezová duše skloněná
Id: 346204
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 54
Pasta Oner
Choose to be Happy
Id: 347801
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, list pod plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
George Barris
Marilyn Monroe - The Last Photos
Id: 344401
fotografie, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, vpravo dole slepotiskové razítko, popis a číslování na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 500 Kč
Max Švabinský
V lese
Id: 341902
litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 055 Kč
Václav Boštík.
Jdu tichou půlnocí I
Id: 344309
suchá jehla/pastel/ruční papír, rozměr listu 35 x 25 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, slepotiskové razítko na listu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Pasta Oner
I´m The Only Thing
Id: 347802
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, list pod plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Václav Boštík.
Jdu tichou půlnocí II
Id: 344310
suchá jehla/pastel/ruční papír, rozměr listu 35,5 x 25 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, slepotiskové razítko na listu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč