Čas na serveru 22:00:57

Aukce LXXX./2022

Václav Špála - Baletka

Baletka

Id: 344305

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 48

Jan Slavíček - Zátiší se pstruhem

Jan Slavíček
Zátiší se pstruhem

Id: 347002

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 20 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Pasta  Oner - Tell me all about habits

Pasta Oner
Tell me all about habits

Id: 343002

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno,PO

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 51

Bedřich  Feigl - Motiv z Itálie

Bedřich Feigl
Motiv z Itálie

Id: 343402

malba/dřevo, rozměr 50,5 x 33,5 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Olbram Zoubek - Marie s ratolestí

Marie s ratolestí

Id: 346803

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 41,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, A.T., zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Petr Modlitba - Tyranosourus Rex

Petr Modlitba
Tyranosourus Rex

Id: 347901

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Václav Špála - Autoportrét

Autoportrét

Id: 342007

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 55

Roman Havelka - Partie z Bítova

Roman Havelka
Partie z Bítova

Id: 345301

olej/karton, rozměr viditelný 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, popsáno s datací na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Olbram Zoubek - Bezová duše skloněná

Bezová duše skloněná

Id: 346204

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 54

Pasta  Oner - Choose to be Happy

Pasta Oner
Choose to be Happy

Id: 347801

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, list pod plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

George Barris - Marilyn Monroe - The Last Photos

George Barris
Marilyn Monroe - The Last Photos

Id: 344401

fotografie, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, vpravo dole slepotiskové razítko, popis a číslování na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Max Švabinský - V lese

Max Švabinský
V lese

Id: 341902

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 055

Detail

Václav Boštík. - Jdu tichou půlnocí I

Václav Boštík.
Jdu tichou půlnocí I

Id: 344309

suchá jehla/pastel/ruční papír, rozměr listu 35 x 25 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, slepotiskové razítko na listu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Pasta  Oner - I´m The Only Thing

Pasta Oner
I´m The Only Thing

Id: 347802

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, list pod plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Václav Boštík. - Jdu tichou půlnocí II

Václav Boštík.
Jdu tichou půlnocí II

Id: 344310

suchá jehla/pastel/ruční papír, rozměr listu 35,5 x 25 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, slepotiskové razítko na listu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail