Čas na serveru 19:09:31

Aukce LXXX./2022

Gustav  Porš - Staré smrky na Čachnově v zimě

Gustav Porš
Staré smrky na Čachnově v zimě

Id: 343506

olej/plátno, rozměr 99 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený původní rám

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Radek Baláž - Cadillac a Dakota

Radek Baláž
Cadillac a Dakota

Id: 344203

olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 48

Ota Janeček - Ptáček velký II

Ptáček velký II

Id: 346202

bronzová plastika, celková výška 20 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát pravosti díla

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Účastníci: 18

Jan Saudek - Dobytí ráje

Dobytí ráje

Id: 343601

fotografie, rozměr 40,5 x 29,8 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Robert Jiran - Dívka v bílém

Robert Jiran
Dívka v bílém

Id: 338204

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Účastníci: 24

Míla Doleželová - Při rozhovoru

Míla Doleželová
Při rozhovoru

Id: 340203

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, neznačeno, na obrazu místa s drobně oloupanou barvou, odřeniny na rámu, na zadní straně evidenční číslo

Vyvolávací cena:
3 800

36 000

Detail

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Nymfa a lastura

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfa a lastura

Id: 343907

olej/dřevo, rozměr 20 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 52

Jan Rapin - Chanel n. 5

Jan Rapin
Chanel n. 5

Id: 345904

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 49

Adolf Born - Noe

Noe

Id: 345001

barevná litografie/papír, rozměr listu 70 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 61

Max Švabinský - Rajský prales

Max Švabinský
Rajský prales

Id: 345401

olej/karton, rozměr viditelný 21 x 29 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, dobový rám, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

František  Turek - Dívka v okně

František Turek
Dívka v okně

Id: 344902

olej/sololit, rozměr 98 x 73 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datace 1986, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 50

Ferdinand Kotvald - V parku

Ferdinand Kotvald
V parku

Id: 345302

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Jan Rapin - Flétnistka

Jan Rapin
Flétnistka

Id: 345903

olej/plátno, rozměr 66 x 46 cm, značeno ve spodní části, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Karel Hofman - Jaro přichází

Karel Hofman
Jaro přichází

Id: 347001

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, obraz volný v rámu, značně znečištěn, rám poškozen

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Eva

Oldřich Kulhánek
Eva

Id: 345703

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, uzavřeno lehce poškozeným plexisklem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 48