Aukce LXXX./2022
Gustav Porš
Staré smrky na Čachnově v zimě
Id: 343506
olej/plátno, rozměr 99 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený původní rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Radek Baláž
Cadillac a Dakota
Id: 344203
olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 48
Ptáček velký II
Id: 346202
bronzová plastika, celková výška 20 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát pravosti díla
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Účastníci: 18
Dobytí ráje
Id: 343601
fotografie, rozměr 40,5 x 29,8 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Robert Jiran
Dívka v bílém
Id: 338204
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 24
Míla Doleželová
Při rozhovoru
Id: 340203
olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, neznačeno, na obrazu místa s drobně oloupanou barvou, odřeniny na rámu, na zadní straně evidenční číslo
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
36 000 Kč
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfa a lastura
Id: 343907
olej/dřevo, rozměr 20 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 52
Jan Rapin
Chanel n. 5
Id: 345904
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 49
Noe
Id: 345001
barevná litografie/papír, rozměr listu 70 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 61
Max Švabinský
Rajský prales
Id: 345401
olej/karton, rozměr viditelný 21 x 29 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, dobový rám, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
František Turek
Dívka v okně
Id: 344902
olej/sololit, rozměr 98 x 73 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datace 1986, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 50
Ferdinand Kotvald
V parku
Id: 345302
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
33 000 Kč
Jan Rapin
Flétnistka
Id: 345903
olej/plátno, rozměr 66 x 46 cm, značeno ve spodní části, drobně poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Karel Hofman
Jaro přichází
Id: 347001
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, obraz volný v rámu, značně znečištěn, rám poškozen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Eva
Id: 345703
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, uzavřeno lehce poškozeným plexisklem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 48