Čas na serveru 04:01:15

Aukce XXVI./2015

Richard Fremund - Adam a Eva

Richard Fremund
Adam a Eva

Id: 8209

nesignováno, litografie/papír, velikost tisku 49 x 65 cm, vlevo dole popis a č. 8/35, volně loženo, nerámováno, list po okrajích poškozen, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Albert Schamoni - Středověký výjev

Albert Schamoni
Středověký výjev

Id: 6012

kolorovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 8 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu

Oldřich Kulhánek
Bez názvu

Id: 1505801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Václav Špála - Při spánku

Při spánku

Id: 8206

tuž/papír, rozměr 16,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Josef Loukota - Při četbě

Josef Loukota
Při četbě

Id: 6002

tuž/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 16, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Roman Sejkot - Oland

Roman Sejkot
Oland

Id: 1505602

fotografie, rozměr ve výřezu 25,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 6. 1994, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Vladimír Suchánek - Mariánské Lázně

Vladimír Suchánek
Mariánské Lázně

Id: 8807

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 56,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, odřený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Soumrak nad městem

Neznačeno
Soumrak nad městem

Id: 6302

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značné otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

František Tavík Šimon - Příjezd prezidenta T. G. Masaryka

František Tavík Šimon
Příjezd prezidenta T. G. Masaryka

Id: 8207

litografie/papír, velikost tisku 22,7 x 20,4 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:
300

800

Detail