Aukce XXVI./2015
Richard Fremund
Adam a Eva
Id: 8209
nesignováno, litografie/papír, velikost tisku 49 x 65 cm, vlevo dole popis a č. 8/35, volně loženo, nerámováno, list po okrajích poškozen, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
Albert Schamoni
Středověký výjev
Id: 6012
kolorovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 8 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Bez názvu
Id: 1505801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Při spánku
Id: 8206
tuž/papír, rozměr 16,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Josef Loukota
Při četbě
Id: 6002
tuž/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 16, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Roman Sejkot
Oland
Id: 1505602
fotografie, rozměr ve výřezu 25,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 6. 1994, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Vladimír Suchánek
Mariánské Lázně
Id: 8807
lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 56,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, odřený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Neznačeno
Soumrak nad městem
Id: 6302
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značné otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
František Tavík Šimon
Příjezd prezidenta T. G. Masaryka
Id: 8207
litografie/papír, velikost tisku 22,7 x 20,4 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
800 Kč