Čas na serveru 06:06:54

Aukce XXVI./2015

Jan Štursa - Před koupelí v moři

Jan Štursa
Před koupelí v moři

Id: 6509

patinovaná keramika, výška 47 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Lev Šimák - Sbírka motýlů

Lev Šimák
Sbírka motýlů

Id: 6021

olej//překližka, rozměr 50 x 65 cm, signováno uprostřed dole, původní stav

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vladimír Kopecký - Návrh vitráže

Vladimír Kopecký
Návrh vitráže

Id: 8211

tempera/papír, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno uprostřed dole, datováno 70, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ota Janeček - Zasněná

Zasněná

Id: 6006

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv fialový

Jan Kristofori
Hudební motiv fialový

Id: 6201

strukturální malba/sololit , rozměr 32 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

13 000

Detail

Ladislav  Zívr - Dívka s drakem

Ladislav Zívr
Dívka s drakem

Id: 7502

keramika, výška celková 35 cm, signováno na plintě, drobně poškozeno, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Pablo Picasso - Řecké boje

Pablo Picasso
Řecké boje

Id: 1504202

litografie/ruční papír, velikost listu 76,5 x 50 cm, signováno v kameni vpravo nahoře, vlevo dole č. 1801/2000, rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

11 320

Detail

Jiří Anderle - Kytice pro štěstí

Kytice pro štěstí

Id: 6020

litografie/papír, č. 1/1, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 44,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Lucie Klímová - Daňkovice

Lucie Klímová
Daňkovice

Id: 5903

olej/plátno, rozměr 100 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - První dvojice

Vladimír Jan Hnízdo
První dvojice

Id: 7802

olej/dřevo, rozměr 30,3 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1968, autorsky rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, výstavní razítka na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Otakar Hůrka - Letní tůň

Otakar Hůrka
Letní tůň

Id: 7101

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, lehce zvlněný karton, lehké zašpinění pod sklem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 503

Detail

Jan  Dědina - V aterieru

Jan Dědina
V aterieru

Id: 6703

olej/plátno, rozměr 30 x 37 cm, značeno monogramem vpravo dole, zcela mimořádná kvalita malby, velmi dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Cyril Bouda - Panorama Prahy

Cyril Bouda
Panorama Prahy

Id: 6011

litografie/papír, č. 48/50, velikost tisku 29,5 x 64,5 cm, značeno v kameni monogramem, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 277

Detail

Josef Hlinomaz - Portrét herce Bezoušky

Josef Hlinomaz
Portrét herce Bezoušky

Id: 6401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Soukup - Slunce v lese

Josef Soukup
Slunce v lese

Id: 6505

olej/karton, rozměr 70,5 x 82,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail