Aukce XXVI./2015
Jan Štursa
Před koupelí v moři
Id: 6509
patinovaná keramika, výška 47 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Lev Šimák
Sbírka motýlů
Id: 6021
olej//překližka, rozměr 50 x 65 cm, signováno uprostřed dole, původní stav
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
13 500 Kč
Vladimír Kopecký
Návrh vitráže
Id: 8211
tempera/papír, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno uprostřed dole, datováno 70, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Zasněná
Id: 6006
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv fialový
Id: 6201
strukturální malba/sololit , rozměr 32 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
13 000 Kč
Ladislav Zívr
Dívka s drakem
Id: 7502
keramika, výška celková 35 cm, signováno na plintě, drobně poškozeno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Pablo Picasso
Řecké boje
Id: 1504202
litografie/ruční papír, velikost listu 76,5 x 50 cm, signováno v kameni vpravo nahoře, vlevo dole č. 1801/2000, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 320 Kč
Kytice pro štěstí
Id: 6020
litografie/papír, č. 1/1, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 44,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Lucie Klímová
Daňkovice
Id: 5903
olej/plátno, rozměr 100 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
První dvojice
Id: 7802
olej/dřevo, rozměr 30,3 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1968, autorsky rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, výstavní razítka na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Otakar Hůrka
Letní tůň
Id: 7101
olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, lehce zvlněný karton, lehké zašpinění pod sklem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 503 Kč
Jan Dědina
V aterieru
Id: 6703
olej/plátno, rozměr 30 x 37 cm, značeno monogramem vpravo dole, zcela mimořádná kvalita malby, velmi dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Cyril Bouda
Panorama Prahy
Id: 6011
litografie/papír, č. 48/50, velikost tisku 29,5 x 64,5 cm, značeno v kameni monogramem, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 277 Kč
Josef Hlinomaz
Portrét herce Bezoušky
Id: 6401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč
Josef Soukup
Slunce v lese
Id: 6505
olej/karton, rozměr 70,5 x 82,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 500 Kč