Čas na serveru 04:41:16

Aukce XXVI./2015

Gustav  Porš - Zasněžené chaloupky

Gustav Porš
Zasněžené chaloupky

Id: 9302

olej/tempera/papír, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 56

Ladislav Placatka - Hádes

Ladislav Placatka
Hádes

Id: 6406

olej/plátno, rozměr 61 x 81 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
19 000

24 000

Detail

František Kupka - Les fous

František Kupka
Les fous

Id: 8808

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 73 cm, signováno vlastní rukou vpravo dole, včetně vlastnoručního věnování Alexandrovi Mercereau, francouzskému symbolistickému básníkovi a spisovateli, lehce poškozený papír přehnutím, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 51

Kamil Lhoták - Na startu

Kamil Lhoták
Na startu

Id: 7902

tuž/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 27,8 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

19 500

Detail

Constant Eechaut - Na vyjížďce v parku

Constant Eechaut
Na vyjížďce v parku

Id: 5902

olej/plátno, rozměr 72 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 1870, velmi dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef Krejsa - Od Prachatic

Josef Krejsa
Od Prachatic

Id: 7301

olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně výstavní štítek S.V.U.Mánes z výstavy v Obecním domě

Vyvolávací cena:
9 000

18 000

Detail

Ludvík Vacátko - Mladí hřebci v Kladrubech

Ludvík Vacátko
Mladí hřebci v Kladrubech

Id: 6901

olej/karton, rozměr 38,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, značně otřená malba, původní rám, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 200

Detail

  Autor neurčen - Odpočívající

Odpočívající

Id: 7701

olej/plátno, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, drobné poškození obrazu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

17 055

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 6601

litografie/papír, rozměr listu 35 x 26,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, restaurováno, list byl potrhán, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, přiloženo potvrzení pravosti vnukem autora

Vyvolávací cena:
1 800

16 001

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Žena v síti

Jaroslav Veris (Zamazal)
Žena v síti

Id: 6503

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 52 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno paspartováno, zaskleno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

16 000

Detail

Zdeněk Burian - Nad vodopádem

Zdeněk Burian
Nad vodopádem

Id: 6404

tuž/papír, velikost listu 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, popisky na listu, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František  Max - Cukrovar v Libáni

František Max
Cukrovar v Libáni

Id: 8003

olej/karton, rozměr ve výřezu 25 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, původní rámování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Salvador Dalí - Richard III

Salvador Dalí
Richard III

Id: 8501

barevný lept/japonský papír, velikost tisku 17,5 x 12,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole č. 93/250, vzácně se vyskytující exemplář z kolekce Shakespeare II, který je uveden v souborném katalogu autorova díla vytvořeném Albertem Fieldem, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josef Mařatka - Chlapec

Josef Mařatka
Chlapec

Id: 8601

bronzová plastika, velikost busty 13,5 cm, celková výška s podstavcem 23,5 cm, signováno dole, původní starý odlitek, původní stav

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Zdeněk Burian - Útočící tygr

Zdeněk Burian
Útočící tygr

Id: 6403

Vyvolávací cena:
7 000

14 500

Detail