Aukce XXVI./2015
Potok v mlze
Id: 6508
olej/plátno, rozměr 50 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
8 000 Kč
Marina Richterová
Bojovník
Id: 6013
litografie/papír, č 80/95, velikost tisku 53,5 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 6204
strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
Kamil Lhoták
Nádraží Freres Lissac
Id: 6008
litografie s podtiskem/papír, velikost listu 29,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Bárky v St. Tropez
Id: 6018
litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 33 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Zdeněk Burian
Nebezpečná situace
Id: 8203
tuž/papír, velikost listu 36,3 x 25,3 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Otakar Hůrka
Zamrzlý potok
Id: 7102
olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, lehce zvlněný karton, lehké zašpinění pod sklem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Jan Rambousek
Siesta pod věží
Id: 8201
nesignováno, olej/plátno, rozměr 100,5 x 73,5 cm, nerámováno, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Hlava
Id: 8806
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 17 cm, signováno uprostřed dole, datováno 69, velmi vzácně se vyskytující raná práce, drobné oděrky na rámu, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 700 Kč
6 500 Kč
Akt
Id: 6005
litografie/papír, autorský tisk č. 7/30, rozměr ve výřezu 22 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Boris Jirků
Žlutý motýl
Id: 1505803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 98 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Bohumil Jaroš
Na rybníku
Id: 7401
olej/karton, rozměr 59 x 88 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Chaloupka u vody
Id: 7503
olej/plátno, rozměr 20 x 25 cm, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Gladiátor
Id: 8702
bronzová plastika, výška 25 cm, celková výška s podstavcem 30 cm, doba vzniku kolem 1900, kamenný podstavec, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Květ
Id: 8805
autorský tisk/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno vpravo dole, velmi raná surrealistická práce, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 700 Kč
5 500 Kč