Čas na serveru 01:46:38

Aukce XXVI./2015

  Autor neurčen - Potok v mlze

Potok v mlze

Id: 6508

olej/plátno, rozměr 50 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
3 200

8 000

Detail

Marina Richterová - Bojovník

Marina Richterová
Bojovník

Id: 6013

litografie/papír, č 80/95, velikost tisku 53,5 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 6204

strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Kamil Lhoták - Nádraží Freres Lissac

Kamil Lhoták
Nádraží Freres Lissac

Id: 6008

litografie s podtiskem/papír, velikost listu 29,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ota Janeček - Bárky v St. Tropez

Bárky v St. Tropez

Id: 6018

litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 33 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Zdeněk Burian - Nebezpečná situace

Zdeněk Burian
Nebezpečná situace

Id: 8203

tuž/papír, velikost listu 36,3 x 25,3 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Otakar Hůrka - Zamrzlý potok

Otakar Hůrka
Zamrzlý potok

Id: 7102

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, lehce zvlněný karton, lehké zašpinění pod sklem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Rambousek - Siesta pod věží

Jan Rambousek
Siesta pod věží

Id: 8201

nesignováno, olej/plátno, rozměr 100,5 x 73,5 cm, nerámováno, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 8806

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 17 cm, signováno uprostřed dole, datováno 69, velmi vzácně se vyskytující raná práce, drobné oděrky na rámu, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 700

Detail

Ota Janeček - Akt

Akt

Id: 6005

litografie/papír, autorský tisk č. 7/30, rozměr ve výřezu 22 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Boris Jirků - Žlutý motýl

Boris Jirků
Žlutý motýl

Id: 1505803

litografie/papír, rozměr ve výřezu 98 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Jaroš - Na rybníku

Bohumil Jaroš
Na rybníku

Id: 7401

olej/karton, rozměr 59 x 88 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

  Neznačeno - Chaloupka u vody

Neznačeno
Chaloupka u vody

Id: 7503

olej/plátno, rozměr 20 x 25 cm, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

  Neznačeno - Gladiátor

Neznačeno
Gladiátor

Id: 8702

bronzová plastika, výška 25 cm, celková výška s podstavcem 30 cm, doba vzniku kolem 1900, kamenný podstavec, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Květ

Květ

Id: 8805

autorský tisk/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno vpravo dole, velmi raná surrealistická práce, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 700

Detail