Aukce XXVI./2015
Josef Mathauser
Milenci
Id: 8101
olej/plátno, rozměr 49 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, v minulosti obraz přečištěn, nepůvodní rám, vše v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 000 Kč
Ludmila Janská - Durová
O žních
Id: 6802
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis a výstavní razítko, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 700 Kč
František Max
Komíny
Id: 8002
nesignováno, olej/plátno, rozměr 45 x 47,5 cm, autorsky rámováno, původní stav, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Milenci
Id: 6004
litografie/papír, č. 3/20, rozměr ve výřezu 18,5 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Na vyhlídce
Id: 8801
olej/plátno, signováno vlevo dole Zeyer, rozměr 50 x 60 cm, oděrky na rámu, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, zcela mimořádné autorovo dílo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Pradlenky pod mostem
Id: 8803
olej/překližka, rozměr 30,5 x 32 cm, značeno Mario vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, velmi zajímavá impresionistická práce pocházející pravděpodobně z Toskánska
Vyvolávací cena:
3 300 Kč
4 300 Kč
Autoportrét
Id: 8204
tuž/papír, rozměr 20,3 x 16 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Ladislav Čepelák
Motýl
Id: 6009
akvatinta/papír, č. 25/100, velikost tisku 39 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 1986, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 700 Kč
Karel Chaba
Konvolut tří kusů
Id: 6010
barevná litografie/papír, volně loženo, nerámováno, původní stav; 1) Praha, signováno uprostřed dole, datováno 82, velikost tisku 24 x 19,5 cm; 2) Paříž, signováno uprostřed dole, datováno 81, č. 48/50, velikost tisku 30 x 20,5 cm; 3) Čertovka, signováno vpravo dole, datováno 83, vlevo dole č. 187/200, velikost tisku 39 x 29 cm
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 400 Kč
Jan Melichar
Slunečnice
Id: 6301
olej/překližka, rozměr 59 x 49 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Otto Molitor
Krojovaná děvčata
Id: 6801
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 26 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 000 Kč
Josef Bárta
Ve větru
Id: 7402
litografie/papír, rozměr tisku 39 x 43 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Ludmila Jiřincová
Milenci
Id: 8001
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 26 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Richard Fremund
Jidáš
Id: 8210
litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 45/50, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč
S chotí
Id: 8205
tuž/papír, rozměr 16,4 x 20 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč