Čas na serveru 07:05:49

Aukce XXVI./2015

Josef Mathauser - Milenci

Josef Mathauser
Milenci

Id: 8101

olej/plátno, rozměr 49 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, v minulosti obraz přečištěn, nepůvodní rám, vše v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Ludmila Janská - Durová - O žních

Ludmila Janská - Durová
O žních

Id: 6802

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis a výstavní razítko, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

4 700

Detail

František  Max - Komíny

František Max
Komíny

Id: 8002

nesignováno, olej/plátno, rozměr 45 x 47,5 cm, autorsky rámováno, původní stav, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Ota Janeček - Milenci

Milenci

Id: 6004

litografie/papír, č. 3/20, rozměr ve výřezu 18,5 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na vyhlídce

Na vyhlídce

Id: 8801

olej/plátno, signováno vlevo dole Zeyer, rozměr 50 x 60 cm, oděrky na rámu, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, zcela mimořádné autorovo dílo

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Pradlenky pod mostem

Pradlenky pod mostem

Id: 8803

olej/překližka, rozměr 30,5 x 32 cm, značeno Mario vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, velmi zajímavá impresionistická práce pocházející pravděpodobně z Toskánska

Vyvolávací cena:
3 300

4 300

Detail

Václav Špála - Autoportrét

Autoportrét

Id: 8204

tuž/papír, rozměr 20,3 x 16 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Ladislav  Čepelák - Motýl

Ladislav Čepelák
Motýl

Id: 6009

akvatinta/papír, č. 25/100, velikost tisku 39 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 1986, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Chaba  - Konvolut tří kusů

Karel Chaba
Konvolut tří kusů

Id: 6010

barevná litografie/papír, volně loženo, nerámováno, původní stav; 1) Praha, signováno uprostřed dole, datováno 82, velikost tisku 24 x 19,5 cm; 2) Paříž, signováno uprostřed dole, datováno 81, č. 48/50, velikost tisku 30 x 20,5 cm; 3) Čertovka, signováno vpravo dole, datováno 83, vlevo dole č. 187/200, velikost tisku 39 x 29 cm

Vyvolávací cena:
1 800

3 400

Detail

Jan Melichar - Slunečnice

Jan Melichar
Slunečnice

Id: 6301

olej/překližka, rozměr 59 x 49 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Otto Molitor - Krojovaná děvčata

Otto Molitor
Krojovaná děvčata

Id: 6801

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 26 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Josef Bárta - Ve větru

Josef Bárta
Ve větru

Id: 7402

litografie/papír, rozměr tisku 39 x 43 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ludmila Jiřincová - Milenci

Ludmila Jiřincová
Milenci

Id: 8001

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 26 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Fremund - Jidáš

Richard Fremund
Jidáš

Id: 8210

litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 45/50, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Václav Špála - S chotí

S chotí

Id: 8205

tuž/papír, rozměr 16,4 x 20 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové

Vyvolávací cena:

2 100

Detail