Čas na serveru 12:24:03

Aukce LVIII./2019

Olbram Zoubek - Kvestorka

Kvestorka

Id: 224001

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 212 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
90 000

340 000

Detail

Příhozy: 63

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 218001

olej/karton, rozměr 21 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek

Vyvolávací cena:
20 000

336 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 110

Olbram Zoubek - Při-Sedící v šatu

Při-Sedící v šatu

Id: 214006

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

265 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 65

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 217905

bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 25 cm, celková délka plastiky cca 52 cm, celková výška včetně podstavce cca 35,5 cm, signováno na podstavci O. Švec, na podstavci též značen litec Anýž, Praha 6, na dřevěném podstavci štítek - cena pro vítěze, stav viz foto odpovídá stáří

Vyvolávací cena:
22 000

215 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 77

Olbram Zoubek - Mariánka

Mariánka

Id: 215601

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

185 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 59

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 221501

konvolut dvou kusů reliéfů, olovo/cín/zlato, rozměry 64 x 18 cm a 63,7 x 18 cm, oba značeny za zadní straně, rok vzniku 1994, drobné oděrky na povrchu, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 68

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 222402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 35,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Detail

Příhozy: 81

Olbram Zoubek - Zvídavost - Múza

Zvídavost - Múza

Id: 214007

olovo/cín/zlato, celková výška 70 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, v minulosti opravována nalomená ruka viz foto

Vyvolávací cena:
15 000

160 000

Detail

Příhozy: 73

Olbram Zoubek - Ještěžena z Chalkidy

Ještěžena z Chalkidy

Id: 221701

reliéf/cement/zlato, rozměr 50 x 52,5 cm, značeno na přední i na zadní straně, stav viz foto, osobně zkonzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 86

Václav Brožík - Portrét dívky

Václav Brožík
Portrét dívky

Id: 217207

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
28 000

121 000

Detail

Josef Loukota - Baletka

Josef Loukota
Baletka

Id: 217903

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 000

120 005

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 78

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 219204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

120 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 107

Ota Janeček - Mořské dno

Mořské dno

Id: 219214

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 92

  Neznačeno - Slůně

Neznačeno
Slůně

Id: 216708

bronzová plastika na motivy Dalího, neznačeno, celková výška cca 138 cm, celková délka cca 173 cm, patinováno,po

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 84

Bohuslav Reynek - Pieta s oknem

Bohuslav Reynek
Pieta s oknem

Id: 221201

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 93