Čas na serveru 22:33:37

Aukce LVIII./2019

Jan Konůpek - Absolutní paradox

Jan Konůpek
Absolutní paradox

Id: 221001

lept/papír, rozměr tisku 50 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

4 200

Detail

Jaroslav Háša - Tunis

Jaroslav Háša
Tunis

Id: 218003

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 12,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Konvolut třinácti kusů

Jan Kutálek
Konvolut třinácti kusů

Id: 191520

soubor třinácti P.F. z let 1971 až 1982, v roce 1976 byla vydána dvě P.F., pálená hlína, glazováno, rozměry různé, vše signováno a datováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Ivan Gruber - Portrét

Ivan Gruber
Portrét

Id: 209713

olej/plátno, rozměr 58 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Číla - Zátiší

Bohumír Číla
Zátiší

Id: 222204

olej/deska, rozměr viditelný 46,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 800

3 400

Detail

Franta Volf - Krajina

Franta Volf
Krajina

Id: 216908

kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
600

Detail

Marie Passerová - Divoká říčka

Marie Passerová
Divoká říčka

Id: 217205

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

2 900

Detail

Alois Tužinský (Tužina) - Sliač

Alois Tužinský (Tužina)
Sliač

Id: 224301

olej/lepenka, rozměr 35 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

2 303

Detail

  Autor neurčen - Pražská katedrála

Pražská katedrála

Id: 217204

olej/karton, rozměr 30 x 22,5 cm, značeno, datováno a popsárno ve spodní části, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
800

2 150

Detail

F. J. Dyck - Podél skal

F. J. Dyck
Podél skal

Id: 220901

olej/karton, rozměr 25,5 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, karton zvlněný

Vyvolávací cena:
1 200

1 800

Detail

  Autor neurčen - Motiv z hor

Motiv z hor

Id: 216704

olej/plátno, rozměr 56 x 39 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

 Porcelán - Socha ptáka

Porcelán
Socha ptáka

Id: 223810

glazovaný porcelán, značeno na spodní straně, dobrý stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

Detail

 Porcelán - Socha papouška

Porcelán
Socha papouška

Id: 223811

glazovaný a malovaný porcelán, značeno na spodní straně, dobrý stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

800

Detail