Aukce LVIII./2019
Jan Konůpek
Absolutní paradox
Id: 221001
lept/papír, rozměr tisku 50 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč
Jaroslav Háša
Tunis
Id: 218003
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 12,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 000 Kč
Jan Kutálek
Konvolut třinácti kusů
Id: 191520
soubor třinácti P.F. z let 1971 až 1982, v roce 1976 byla vydána dvě P.F., pálená hlína, glazováno, rozměry různé, vše signováno a datováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Ivan Gruber
Portrét
Id: 209713
olej/plátno, rozměr 58 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený autorský rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Bohumír Číla
Zátiší
Id: 222204
olej/deska, rozměr viditelný 46,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 400 Kč
Franta Volf
Krajina
Id: 216908
kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
600 Kč
3 000 Kč
Marie Passerová
Divoká říčka
Id: 217205
olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 900 Kč
Alois Tužinský (Tužina)
Sliač
Id: 224301
olej/lepenka, rozměr 35 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 303 Kč
Pražská katedrála
Id: 217204
olej/karton, rozměr 30 x 22,5 cm, značeno, datováno a popsárno ve spodní části, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 150 Kč
F. J. Dyck
Podél skal
Id: 220901
olej/karton, rozměr 25,5 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, karton zvlněný
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč
Motiv z hor
Id: 216704
olej/plátno, rozměr 56 x 39 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Porcelán
Socha ptáka
Id: 223810
glazovaný porcelán, značeno na spodní straně, dobrý stav viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč
Porcelán
Socha papouška
Id: 223811
glazovaný a malovaný porcelán, značeno na spodní straně, dobrý stav viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč