Čas na serveru 10:20:50

Aukce LVIII./2019

Antonín Pelc - Zátiší s hrozny a láhví vína

Antonín Pelc
Zátiší s hrozny a láhví vína

Id: 222404

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a Dobroslava Halaty

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 216605

olej/karton, rozměr 27 x 36 cm, značeno vpravo dole, značeno a popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 59

Jan Saudek - Pieta

Pieta

Id: 219401

fotografie, rozměr cca 30,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, lokálně pomačkaný papír, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 49

Endre  Nemes - Kompozice

Endre Nemes
Kompozice

Id: 221103

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 54 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Josef Velčovský - Rašeliniště

Josef Velčovský
Rašeliniště

Id: 217701

olej/plátno/překližka, rozměr 38 x 29 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Ota Janeček - Jana chodí s Vaškem

Jana chodí s Vaškem

Id: 218407

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 41,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 221801

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

31 700

Detail

Příhozy: 54

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 222203

olej/plátno, rozměr 76 x 55 cm, poškozený rám, poškozená malba, kolem roku 1850,po

Vyvolávací cena:

31 300

Detail

Příhozy: 62

Adolf Born - Zuzana a  civící starci

Zuzana a civící starci

Id: 218701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 30/50, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 49

Emil Filla - Žena s ptáčkem

Emil Filla
Žena s ptáčkem

Id: 219805

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Detail

Carl Reichert - Útok

Carl Reichert
Útok

Id: 219801

olej/plátno,k rozměr 33 x 24 cm, značeno vlevo dole s datací, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou

Id: 223801

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Bohumír František Zvěřina - Z Podhradí

Bohumír František Zvěřina
Z Podhradí

Id: 218002

olej/plátno, rozměr 40,5 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 100

Detail

Příhozy: 48

František Ringo Čech - Osvobození Prahy

František Ringo Čech
Osvobození Prahy

Id: 217101

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Josef  Svoboda - Sklizeň

Josef Svoboda
Sklizeň

Id: 218101

olej/plátno, rozměr 89 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 48