Čas na serveru 06:42:44

Aukce LVIII./2019

Jiří Georg Dokoupil - Lilie

Jiří Georg Dokoupil
Lilie

Id: 221102

malba kouřem/deska, rozměr 41 x 81 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní rámování

Vyvolávací cena:
11 000

45 000

Detail

Oldřich Hlavsa - Léto na potůčku

Oldřich Hlavsa
Léto na potůčku

Id: 217601

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Detail

Příhozy: 48

Ota Janeček - Zimní trávy

Zimní trávy

Id: 217102

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 23 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně katalogové číslo

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 58

František Ringo Čech - Trvale obnovitelné zdroje

František Ringo Čech
Trvale obnovitelné zdroje

Id: 221903

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Kamil Lhoták - Reklamní tabule

Kamil Lhoták
Reklamní tabule

Id: 218403

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 22 x 35 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 64

Hugo Boettinger - Bacchanale

Hugo Boettinger
Bacchanale

Id: 219216

olej/dřevěná deska, rozměr 60,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Gustav  Porš - Zasněžená vesnička

Gustav Porš
Zasněžená vesnička

Id: 219301

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně restaurován viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

41 000

Detail

Příhozy: 49

Oldřich Kulhánek - Život

Oldřich Kulhánek
Život

Id: 221003

litografie/papír, rozměr tisku 57 x 73,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 67

Václav Zapadlík - Vítěz závodu

Václav Zapadlík
Vítěz závodu

Id: 218402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 217502

patinovaný bronz, celková výška cca 10 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství od syna autora

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Velčovský - Vinice I.

Josef Velčovský
Vinice I.

Id: 216706

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, na zadní straně původní štítek Díla,po

Vyvolávací cena:

37 500

Detail

Příhozy: 52

František Muzika - Skica k opeře Julietta

František Muzika
Skica k opeře Julietta

Id: 219202

kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 24 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní popis na zadní straně viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

37 500

Detail

Účastníci: 20

JeF. Lambeaux - Překvapení

JeF. Lambeaux
Překvapení

Id: 216607

patinovaný bronz, výška cca 69 cm, značeno na podstavci, na povrchu drobné otřeniny

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Vratislav Nechleba - Dramatická scéna

Vratislav Nechleba
Dramatická scéna

Id: 219203

olej/dřevo, průměr výřezu cca 31 cm, značeno a datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

37 000

Detail

Příhozy: 51

Josef Ženíšek - Hostina

Josef Ženíšek
Hostina

Id: 220701

olej/plátno, rozměr 16 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

37 000

Detail