Aukce LVIII./2019
Jiří Georg Dokoupil
Lilie
Id: 221102
malba kouřem/deska, rozměr 41 x 81 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní rámování
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
45 000 Kč
Oldřich Hlavsa
Léto na potůčku
Id: 217601
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 48
Zimní trávy
Id: 217102
kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 23 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně katalogové číslo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58
František Ringo Čech
Trvale obnovitelné zdroje
Id: 221903
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč
Kamil Lhoták
Reklamní tabule
Id: 218403
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 22 x 35 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 64
Hugo Boettinger
Bacchanale
Id: 219216
olej/dřevěná deska, rozměr 60,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Gustav Porš
Zasněžená vesnička
Id: 219301
olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně restaurován viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 49
Oldřich Kulhánek
Život
Id: 221003
litografie/papír, rozměr tisku 57 x 73,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 67
Václav Zapadlík
Vítěz závodu
Id: 218402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Ptáček
Id: 217502
patinovaný bronz, celková výška cca 10 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství od syna autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 62
Josef Velčovský
Vinice I.
Id: 216706
olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, na zadní straně původní štítek Díla,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 500 Kč
Příhozy: 52
František Muzika
Skica k opeře Julietta
Id: 219202
kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 24 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní popis na zadní straně viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 500 Kč
Účastníci: 20
JeF. Lambeaux
Překvapení
Id: 216607
patinovaný bronz, výška cca 69 cm, značeno na podstavci, na povrchu drobné otřeniny
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Vratislav Nechleba
Dramatická scéna
Id: 219203
olej/dřevo, průměr výřezu cca 31 cm, značeno a datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 51
Josef Ženíšek
Hostina
Id: 220701
olej/plátno, rozměr 16 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč