Aukce LVIII./2019
Bohuslav Dvořák
Vesnička v zimě
Id: 217301
olej/deska, rozměr cca 28 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, dobré nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Karl Hayd
U pobřeží
Id: 218501
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz původně malován na dvou kusech plátna, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Terče
Id: 220601
společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, č. listu 6/75, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 000 Kč
Ivan Sedliský
Portrét Ing. K.
Id: 216902
olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, značeno vlevo dole, z cyklu Součastníci, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
14 500 Kč
Carl Robert Croll
Na cestě
Id: 223101
olej/papír/dřevo, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Alois Bílek
Akt dívky
Id: 222101
olej/plátno, rozměr 65,5 x 54,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Emil Artur Pitterman - Longen
Zimní procházka
Id: 219102
olej/plátno, rozměr 64 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Josef Liesler
Akt II.
Id: 220004
kombinovaná technika/papír, oboustranný obraz, rozměr ve výřezu každé z maleb 15,5 x 10,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
13 500 Kč
Josef Arnet
Květiny v zahrádce
Id: 218901
olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 100 Kč
Jan Kutálek
Vodník s dýmkou
Id: 219103
pálená hlína, glazováno, celková výška 13,5 cm, značeno na spodní straně, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč
Evo!Evo!Evo!
Id: 219803
reliéf/papír, rozměr výřezu 28 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 505 Kč
Podzim
Id: 218106
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
František Líbal
Chaloupky u potoka
Id: 219212
olej/lepenka, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně věnování Rudolfu Dejlovi
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 100 Kč
Příhozy: 50
Coyote Tunnel
Id: 219405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 030 Kč
Bohuslav Schnirch
Jiří z Poděbrad
Id: 213306
bronzová plastika na podstavci, výška bronzové plastiky 41 cm, celková výška 57 cm, popsáno na bronzové plintě, socha je sestavena ze dvou dílů, socha poškozena
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč