Čas na serveru 10:40:21

Aukce LVIII./2019

Bohuslav Dvořák - Vesnička v zimě

Bohuslav Dvořák
Vesnička v zimě

Id: 217301

olej/deska, rozměr cca 28 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, dobré nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Karl Hayd - U pobřeží

Karl Hayd
U pobřeží

Id: 218501

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz původně malován na dvou kusech plátna, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Adolf Born - Terče

Terče

Id: 220601

společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, č. listu 6/75, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Ivan Sedliský - Portrét Ing. K.

Ivan Sedliský
Portrét Ing. K.

Id: 216902

olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, značeno vlevo dole, z cyklu Součastníci, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

14 500

Detail

Carl Robert Croll - Na cestě

Carl Robert Croll
Na cestě

Id: 223101

olej/papír/dřevo, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Alois Bílek - Akt dívky

Alois Bílek
Akt dívky

Id: 222101

olej/plátno, rozměr 65,5 x 54,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Zimní procházka

Emil Artur Pitterman - Longen
Zimní procházka

Id: 219102

olej/plátno, rozměr 64 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Liesler - Akt II.

Josef Liesler
Akt II.

Id: 220004

kombinovaná technika/papír, oboustranný obraz, rozměr ve výřezu každé z maleb 15,5 x 10,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 600

13 500

Detail

Josef Arnet - Květiny v zahrádce

Josef Arnet
Květiny v zahrádce

Id: 218901

olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
2 800

13 100

Detail

Jan Kutálek - Vodník s dýmkou

Jan Kutálek
Vodník s dýmkou

Id: 219103

pálená hlína, glazováno, celková výška 13,5 cm, značeno na spodní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail

Olbram Zoubek - Evo!Evo!Evo!

Evo!Evo!Evo!

Id: 219803

reliéf/papír, rozměr výřezu 28 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 505

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 218106

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Líbal - Chaloupky u potoka

František Líbal
Chaloupky u potoka

Id: 219212

olej/lepenka, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně věnování Rudolfu Dejlovi

Vyvolávací cena:

12 100

Detail

Příhozy: 50

Ota Janeček - Coyote Tunnel

Coyote Tunnel

Id: 219405

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

12 030

Detail

Bohuslav Schnirch - Jiří z Poděbrad

Bohuslav Schnirch
Jiří z Poděbrad

Id: 213306

bronzová plastika na podstavci, výška bronzové plastiky 41 cm, celková výška 57 cm, popsáno na bronzové plintě, socha je sestavena ze dvou dílů, socha poškozena

Vyvolávací cena:

12 000

Detail