Čas na serveru 05:14:06

Aukce LVIII./2019

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 216608

patinovaný bronz, celková výška odlitku cca 44 cm, značeno a datováno ve spodní části 34, výška mramorového podstavce cca 2 cm, na povrchu lokální otřeniny vzniklé časem, jedná se pravděpodobě o starší odlitek

Vyvolávací cena:
8 000

96 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 63

František Jiroudek - Výlov rybníka

František Jiroudek
Výlov rybníka

Id: 216903

olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Příhozy: 71

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Id: 218201

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

82 000

Detail

Příhozy: 81

Oldřich Blažíček - Studie žní

Oldřich Blažíček
Studie žní

Id: 216203

malba/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek, obraz uveden v nové autobiografii autora viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 71

Josef Písecký (Liška) - Z Lopudu

Josef Písecký (Liška)
Z Lopudu

Id: 217901

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 61

Gustav  Porš - Tichá tůň

Gustav Porš
Tichá tůň

Id: 219002

olej/plátno/karton, rozměr 64 x 78 cm, značeno vlevo dole částečně pod rámem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Ota Bubeníček - Letní den

Ota Bubeníček
Letní den

Id: 220401

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

59 500

Detail

Příhozy: 53

Oldřich Blažíček - Zimní procházka

Oldřich Blažíček
Zimní procházka

Id: 216103

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 29,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 60

Gustav Macoun - Rozkvetlé léto

Gustav Macoun
Rozkvetlé léto

Id: 219003

olej/lepenka, rozměr 49 x 68 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 64

Antonín Waldhauser  - Červánky nad rybníkem

Antonín Waldhauser
Červánky nad rybníkem

Id: 222207

olej/dřevo, rozměr 22 x 16 cm, značeno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 63

Antonín Waldhauser  - Červánky

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 222206

olej/dřevo, rozměr 22 x 15,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Josef Ullmann - Rozkvetlý sad

Josef Ullmann
Rozkvetlý sad

Id: 223805

olej/lepenka, rozměr 50 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 59

Cyril Bouda - Z divadelního představení

Cyril Bouda
Z divadelního představení

Id: 218401

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 59

Eduard Veith - Idylle

Eduard Veith
Idylle

Id: 219901

olej/plátno, rozměr 70 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno, obraz v původním stavu viz foto, na zadní straně datace na štítku

Vyvolávací cena:
12 000

48 000

Detail

Julien Gustave Gagliardini - Dům u cesty

Julien Gustave Gagliardini
Dům u cesty

Id: 217206

olej/dřevo, rozměr 41 x 33 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, drobné nedostatečnosti po obvodu,po

Vyvolávací cena:
1 800

46 000

Detail

Příhozy: 67