Aukce LVIII./2019
Emil Filla
Stojící žena
Id: 216608
patinovaný bronz, celková výška odlitku cca 44 cm, značeno a datováno ve spodní části 34, výška mramorového podstavce cca 2 cm, na povrchu lokální otřeniny vzniklé časem, jedná se pravděpodobě o starší odlitek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
96 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 63
František Jiroudek
Výlov rybníka
Id: 216903
olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 71
Josef Písecký (Liška)
Dubrovník a klášter sv. Jakuba
Id: 218201
olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 81
Oldřich Blažíček
Studie žní
Id: 216203
malba/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek, obraz uveden v nové autobiografii autora viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 71
Josef Písecký (Liška)
Z Lopudu
Id: 217901
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 61
Gustav Porš
Tichá tůň
Id: 219002
olej/plátno/karton, rozměr 64 x 78 cm, značeno vlevo dole částečně pod rámem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
63 000 Kč
Ota Bubeníček
Letní den
Id: 220401
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
59 500 Kč
Příhozy: 53
Oldřich Blažíček
Zimní procházka
Id: 216103
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 29,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 60
Gustav Macoun
Rozkvetlé léto
Id: 219003
olej/lepenka, rozměr 49 x 68 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 64
Antonín Waldhauser
Červánky nad rybníkem
Id: 222207
olej/dřevo, rozměr 22 x 16 cm, značeno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 63
Antonín Waldhauser
Červánky
Id: 222206
olej/dřevo, rozměr 22 x 15,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
51 000 Kč
Josef Ullmann
Rozkvetlý sad
Id: 223805
olej/lepenka, rozměr 50 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 59
Cyril Bouda
Z divadelního představení
Id: 218401
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 59
Eduard Veith
Idylle
Id: 219901
olej/plátno, rozměr 70 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno, obraz v původním stavu viz foto, na zadní straně datace na štítku
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
48 000 Kč
Julien Gustave Gagliardini
Dům u cesty
Id: 217206
olej/dřevo, rozměr 41 x 33 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, drobné nedostatečnosti po obvodu,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 67