Čas na serveru 11:11:06

Aukce LVIII./2019

Josef Procházka - Vybírání brambor

Josef Procházka
Vybírání brambor

Id: 217203

olej/karton, rozměr cca 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
3 600

27 000

Detail

  Autor neurčen - Lev

Lev

Id: 221104

olej/plátno, rozměr 52,5 x 38 cm, značeno monogramem vpravo dole, s datací 81, 19. století, dekorativně rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Václav Zapadlík - Vojenská motorka

Václav Zapadlík
Vojenská motorka

Id: 219501

speciální reprodukce s originálním podpisem a dedikací autora/papír, rozměr cca 30 x 42 cm, značeno, datováno s věnování vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

26 000

Detail

Ota Bubeníček - Cesta svahem

Ota Bubeníček
Cesta svahem

Id: 223802

olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, raná práce

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Boris Jirků - Autoportrét v protisvětle

Boris Jirků
Autoportrét v protisvětle

Id: 220201

malba/sololit, rozměr 70 x 49 cm, rozměr včetně autorského rámu 91,5 x 71,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

25 001

Detail

Anna Chromy - Malý tanečník

Anna Chromy
Malý tanečník

Id: 214908

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 29,5 cm, značeno ve spodní části sochy

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Joža Uprka - V kožichu

Joža Uprka
V kožichu

Id: 217702

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 48

Karel Jan Sigmund - Bruslení

Karel Jan Sigmund
Bruslení

Id: 219217

malba/lepenka, rozměr 55 x 74 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

Detail

Robert Jiran - Tři dívky

Robert Jiran
Tři dívky

Id: 221802

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 63

Olbram Zoubek - Marie Josefova bez ratolesti

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 217504

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 34,5 x 24 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Detail

Příhozy: 48

Jan Vyčítal - Setkání

Jan Vyčítal
Setkání

Id: 219502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 600

24 000

Detail

Příhozy: 59

Josef Liesler - Akt I.

Josef Liesler
Akt I.

Id: 220003

kombinovaná technika/papír, oboustranný obraz, rozměr ve výřezu každé z maleb 15,5 x 10,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 600

24 000

Detail

Václav Špála - Akt III.

Akt III.

Id: 217909

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 40,7 x 29,2 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Příhozy: 54

Josef Ullmann - Ptáček

Josef Ullmann
Ptáček

Id: 217404

akvarel/papír, rozměr 28 x 18 cm, značeno vpravo dole na větvičce, doba vzniku kolem roku 1896, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek viz foto, dílo publikováno ve výstavním katalogu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 60

Viktor Oliva - Milenci

Viktor Oliva
Milenci

Id: 219218

olej/plátno, rozměr 67 x 62 cm, špatná čitelnost značení vpravo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail