Aukce LVIII./2019
Josef Procházka
Vybírání brambor
Id: 217203
olej/karton, rozměr cca 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
27 000 Kč
Lev
Id: 221104
olej/plátno, rozměr 52,5 x 38 cm, značeno monogramem vpravo dole, s datací 81, 19. století, dekorativně rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Václav Zapadlík
Vojenská motorka
Id: 219501
speciální reprodukce s originálním podpisem a dedikací autora/papír, rozměr cca 30 x 42 cm, značeno, datováno s věnování vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
26 000 Kč
Ota Bubeníček
Cesta svahem
Id: 223802
olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, raná práce
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Boris Jirků
Autoportrét v protisvětle
Id: 220201
malba/sololit, rozměr 70 x 49 cm, rozměr včetně autorského rámu 91,5 x 71,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 001 Kč
Anna Chromy
Malý tanečník
Id: 214908
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 29,5 cm, značeno ve spodní části sochy
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Joža Uprka
V kožichu
Id: 217702
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 48
Karel Jan Sigmund
Bruslení
Id: 219217
malba/lepenka, rozměr 55 x 74 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 000 Kč
Robert Jiran
Tři dívky
Id: 221802
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 63
Marie Josefova bez ratolesti
Id: 217504
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 34,5 x 24 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 48
Jan Vyčítal
Setkání
Id: 219502
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 59
Josef Liesler
Akt I.
Id: 220003
kombinovaná technika/papír, oboustranný obraz, rozměr ve výřezu každé z maleb 15,5 x 10,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
24 000 Kč
Akt III.
Id: 217909
kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 40,7 x 29,2 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 500 Kč
Příhozy: 54
Josef Ullmann
Ptáček
Id: 217404
akvarel/papír, rozměr 28 x 18 cm, značeno vpravo dole na větvičce, doba vzniku kolem roku 1896, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek viz foto, dílo publikováno ve výstavním katalogu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 60
Viktor Oliva
Milenci
Id: 219218
olej/plátno, rozměr 67 x 62 cm, špatná čitelnost značení vpravo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč