Čas na serveru 09:13:02

Aukce LVIII./2019

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff - Kozáci

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Kozáci

Id: 220801

olej/plátno, rozměr 50 x 81 cm, značeno pseudonymem vpravo dole L. Lasky, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Jambor - Políčka

Josef Jambor
Políčka

Id: 217703

olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, pod sklem zašpiněno

Vyvolávací cena:
4 800

22 000

Detail

Kamil Lhoták - Konvolut tří kusů

Kamil Lhoták
Konvolut tří kusů

Id: 218703

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu každého 8,8 x 5,2 cm, vše signováno, datováno, číslováno viz foto,slepotiskové razítko LYRA PRAGENSIS, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 218105

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 300

Detail

Příhozy: 52

Cyril Bouda - Pohádkový motiv

Cyril Bouda
Pohádkový motiv

Id: 218404

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

21 222

Detail

Jiří Načeradský - Sedící postavy

Jiří Načeradský
Sedící postavy

Id: 217704

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 41 x 57,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

21 100

Detail

Příhozy: 58

Oldřich Hlavsa - Na poli

Oldřich Hlavsa
Na poli

Id: 217602

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 51

Václav Špála - Akt I.

Akt I.

Id: 217907

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 31,2 x 24,4 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 53

František Tavík Šimon - Z Orientu

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 223804

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 34 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, plátno lehce zprohýbáno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Rapin - Dívka v modrém

Jan Rapin
Dívka v modrém

Id: 221601

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:
4 800

19 100

Detail

Max Švabinský - Akt dívky

Max Švabinský
Akt dívky

Id: 219206

kresba tužkou /papír, rozměr ve výřezu 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, papír lehce zvlněný, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František  Hudeček - Kompozice

František Hudeček
Kompozice

Id: 211211

tempera/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra a Dobroslava Halaty

Vyvolávací cena:
8 000

18 500

Detail

František Líbal - Lučnice u Staré Hlíny

František Líbal
Lučnice u Staré Hlíny

Id: 219210

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef Ullmann - Vřesoviště

Josef Ullmann
Vřesoviště

Id: 217403

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 54

Tomáš Bím - Vstupní brána

Tomáš Bím
Vstupní brána

Id: 217501

kombinovaná technika/kvaš/kresba, rozměr ve výřezu 24 x 31,5 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

18 000

Detail