Aukce LVIII./2019
Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Kozáci
Id: 220801
olej/plátno, rozměr 50 x 81 cm, značeno pseudonymem vpravo dole L. Lasky, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Jambor
Políčka
Id: 217703
olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, pod sklem zašpiněno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
22 000 Kč
Kamil Lhoták
Konvolut tří kusů
Id: 218703
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu každého 8,8 x 5,2 cm, vše signováno, datováno, číslováno viz foto,slepotiskové razítko LYRA PRAGENSIS, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Emil Filla
Zátiší
Id: 218105
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 300 Kč
Příhozy: 52
Cyril Bouda
Pohádkový motiv
Id: 218404
kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
21 222 Kč
Jiří Načeradský
Sedící postavy
Id: 217704
kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 41 x 57,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
21 100 Kč
Příhozy: 58
Oldřich Hlavsa
Na poli
Id: 217602
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 51
Akt I.
Id: 217907
kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 31,2 x 24,4 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 53
František Tavík Šimon
Z Orientu
Id: 223804
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 34 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, plátno lehce zprohýbáno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Jan Rapin
Dívka v modrém
Id: 221601
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
19 100 Kč
Max Švabinský
Akt dívky
Id: 219206
kresba tužkou /papír, rozměr ve výřezu 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, papír lehce zvlněný, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč
František Hudeček
Kompozice
Id: 211211
tempera/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra a Dobroslava Halaty
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
18 500 Kč
František Líbal
Lučnice u Staré Hlíny
Id: 219210
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Josef Ullmann
Vřesoviště
Id: 217403
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 54
Tomáš Bím
Vstupní brána
Id: 217501
kombinovaná technika/kvaš/kresba, rozměr ve výřezu 24 x 31,5 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
18 000 Kč