Čas na serveru 10:55:52

Aukce LVIII./2019

Alois Kohout - Ulička v Maroku

Alois Kohout
Ulička v Maroku

Id: 217402

olej/překližka, rozměr 54 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Vesna

Max Švabinský
Vesna

Id: 219208

lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Účastníci: 18

Vladimír Stříbrný - Zamyšlená

Vladimír Stříbrný
Zamyšlená

Id: 219215

olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Mareček - Dívka s květy

Bohumil Mareček
Dívka s květy

Id: 219211

olej/karton, rozměr 28 x 22 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

Pravoslav Kotík - Na člunu

Pravoslav Kotík
Na člunu

Id: 219404

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Grus - Z okolí Ledče nad Sázavou

Jaroslav Grus
Z okolí Ledče nad Sázavou

Id: 223803

olej/lepenka, rozměr 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, autorský štítek a popis na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Rapin - Letní den

Jan Rapin
Letní den

Id: 221602

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:
4 800

7 500

Detail

Ladislav  Zívr - Bez názvu

Ladislav Zívr
Bez názvu

Id: 218301

patinovaná sádra, rozměr 39,5 x 17,5 cm, značeno drobně vpravo dole, drobné oděrky po obvodu

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

  Autor neurčen - Mořský příboj

Mořský příboj

Id: 208503

olej/plátno, rozměr 71 x 97 cm, značeno vpravo dole A. Brožek 1915, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Konůpek - Vzývání

Jan Konůpek
Vzývání

Id: 221002

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby cca 40,56 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

7 000

Detail

Albín Brunovský - Bella Italia II.

Albín Brunovský
Bella Italia II.

Id: 210801

lept/papír, rozměr tisku 21 x 17 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

6 900

Detail

František Bohumil Doubek - Dostaveníčko

František Bohumil Doubek
Dostaveníčko

Id: 219207

olej/plátno, rozměr 49 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

6 600

Detail

Karel Holan - Z periferie

Karel Holan
Z periferie

Id: 218104

olej/dřevo, rozměr cca 33 x 41 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Jan  Smetana - Kompozice

Jan Smetana
Kompozice

Id: 219701

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 58 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - Lady J.

Albín Brunovský
Lady J.

Id: 210803

lept/papír, rozměr ve výřezu 28 x 20 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail