Aukce LVIII./2019
Alois Kohout
Ulička v Maroku
Id: 217402
olej/překližka, rozměr 54 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Max Švabinský
Vesna
Id: 219208
lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Účastníci: 18
Vladimír Stříbrný
Zamyšlená
Id: 219215
olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Bohumil Mareček
Dívka s květy
Id: 219211
olej/karton, rozměr 28 x 22 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč
Pravoslav Kotík
Na člunu
Id: 219404
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Grus
Z okolí Ledče nad Sázavou
Id: 223803
olej/lepenka, rozměr 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, autorský štítek a popis na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Jan Rapin
Letní den
Id: 221602
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 500 Kč
Ladislav Zívr
Bez názvu
Id: 218301
patinovaná sádra, rozměr 39,5 x 17,5 cm, značeno drobně vpravo dole, drobné oděrky po obvodu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč
Mořský příboj
Id: 208503
olej/plátno, rozměr 71 x 97 cm, značeno vpravo dole A. Brožek 1915, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Jan Konůpek
Vzývání
Id: 221002
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby cca 40,56 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč
Albín Brunovský
Bella Italia II.
Id: 210801
lept/papír, rozměr tisku 21 x 17 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 900 Kč
František Bohumil Doubek
Dostaveníčko
Id: 219207
olej/plátno, rozměr 49 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 600 Kč
Karel Holan
Z periferie
Id: 218104
olej/dřevo, rozměr cca 33 x 41 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 500 Kč
Jan Smetana
Kompozice
Id: 219701
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 58 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Albín Brunovský
Lady J.
Id: 210803
lept/papír, rozměr ve výřezu 28 x 20 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč