Aukce LVIII./2019
Slavoj Štok
Loďka na břehu
Id: 217201
olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
700 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 60
Gustav Porš
Zimní potok
Id: 221404
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 000 Kč
Jan Konůpek
Anděl na skále
Id: 220302
kombinovaná technika/papír, rozměr 41 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 800 Kč
Jan Dědina
Šička
Id: 217010
olej/karton, rozměr ve výřezu 59,5 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Jaromír Skřivánek
Z Káhiry
Id: 216904
olej/plátno, rozměr 83 x 114 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
František M. Skula
Zimní les
Id: 220501
olej/karton, rozměr 56 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 600 Kč
Akt II.
Id: 217908
kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 35,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Pravoslav Kotík
Sedící žena
Id: 219205
olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
František Tavík Šimon
Notre - Dame
Id: 219603
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 27,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Akt
Id: 218406
kresba/papír, rozměr listu 32 x 24,5 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno rámováno, na zadní straně katalogové číslo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 300 Kč
Rudolf Karasek
Podzimní les
Id: 222201
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč
František Tichý
Eifelovka
Id: 218702
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 19,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, s věnováním, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Podvečer v Bretani
Id: 215406
olej/plátno, rozměr 27 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
700 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Hrad na pobřeží
Id: 222202
olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, poškozený rám, v obrazu drobné nedostatečnosti,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Olbrame!Olbrame!Olbrame!
Id: 219802
reliéf/papír, rozměr výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 277 Kč