Čas na serveru 00:34:13

Aukce LVIII./2019

Slavoj Štok - Loďka na břehu

Slavoj Štok
Loďka na břehu

Id: 217201

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
700

12 000

Detail

Příhozy: 60

Gustav  Porš - Zimní potok

Gustav Porš
Zimní potok

Id: 221404

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

12 000

Detail

Jan Konůpek - Anděl na skále

Jan Konůpek
Anděl na skále

Id: 220302

kombinovaná technika/papír, rozměr 41 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

11 800

Detail

Jan  Dědina - Šička

Jan Dědina
Šička

Id: 217010

olej/karton, rozměr ve výřezu 59,5 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jaromír Skřivánek - Z Káhiry

Jaromír Skřivánek
Z Káhiry

Id: 216904

olej/plátno, rozměr 83 x 114 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František M. Skula - Zimní les

František M. Skula
Zimní les

Id: 220501

olej/karton, rozměr 56 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Václav Špála - Akt II.

Akt II.

Id: 217908

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 35,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Pravoslav Kotík - Sedící žena

Pravoslav Kotík
Sedící žena

Id: 219205

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Tavík Šimon - Notre - Dame

František Tavík Šimon
Notre - Dame

Id: 219603

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 27,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Ota Janeček - Akt

Akt

Id: 218406

kresba/papír, rozměr listu 32 x 24,5 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno rámováno, na zadní straně katalogové číslo

Vyvolávací cena:

10 300

Detail

Rudolf Karasek - Podzimní les

Rudolf Karasek
Podzimní les

Id: 222201

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

František  Tichý - Eifelovka

František Tichý
Eifelovka

Id: 218702

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 19,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, s věnováním, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Autor neurčen - Podvečer v Bretani

Podvečer v Bretani

Id: 215406

olej/plátno, rozměr 27 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
700

10 000

Detail

  Neznačeno - Hrad na pobřeží

Neznačeno
Hrad na pobřeží

Id: 222202

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, poškozený rám, v obrazu drobné nedostatečnosti,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Olbram Zoubek - Olbrame!Olbrame!Olbrame!

Olbrame!Olbrame!Olbrame!

Id: 219802

reliéf/papír, rozměr výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 277

Detail