Čas na serveru 06:44:54

Aukce LVIII./2019

Felix Albrecht Harta - Zátiší s papouškem

Felix Albrecht Harta
Zátiší s papouškem

Id: 209714

olej/lepenka, rozměr 52 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František X. Diblík - Slunce v lese

František X. Diblík
Slunce v lese

Id: 216906

olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší

Jaroslav Kafka
Zátiší

Id: 219209

malba(tempera?)/lepenka, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
1 600

6 000

Detail

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 191515

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 25 x 17,5 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Václav Rožánek - Figurální kompoozice

Václav Rožánek
Figurální kompoozice

Id: 221403

malba/plátno/podloženo lepenkou, rozměr malby 38 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na rybách

Na rybách

Id: 222209

olej/lepenka, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jaroslav Grus - Cesta

Jaroslav Grus
Cesta

Id: 218103

akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 46 x 61 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole datace, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 200

Detail

  Autor neurčen - Předzahrádka

Předzahrádka

Id: 216707

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

J. Rombald - Konvolut dvou kusů

J. Rombald
Konvolut dvou kusů

Id: 217202

olej/plátno, rozměr každého 37,5 x 24 cm, značeno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Vik - Kostel sv. Matěje

Karel Vik
Kostel sv. Matěje

Id: 220902

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

4 800

Detail

Pravoslav Kotík - Zátiší

Pravoslav Kotík
Zátiší

Id: 216703

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Zdeněk Sklenář - Hodkovičky

Zdeněk Sklenář
Hodkovičky

Id: 217401

kresba/pero/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, uvedeno v katalogu Generace str. 102, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Autor neurčen - Přátelé

Přátelé

Id: 222208

olej/dřevo, rozměr 20 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, malba na několika místech poškozena,po

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Václav Sivko - U sklenky

Václav Sivko
U sklenky

Id: 216907

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 48 x 54 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, jedná se o portrét fotografa Josefa Sudka, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Josef Jíra - Bez názvu

Josef Jíra
Bez názvu

Id: 216705

litografie/papír, rozměr tisku 30 x 37,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

4 200

Detail