Aukce LVIII./2019
Felix Albrecht Harta
Zátiší s papouškem
Id: 209714
olej/lepenka, rozměr 52 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
František X. Diblík
Slunce v lese
Id: 216906
olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Kafka
Zátiší
Id: 219209
malba(tempera?)/lepenka, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu i v malbě
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
6 000 Kč
Jan Kutálek
Slunce
Id: 191515
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 25 x 17,5 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 600 Kč
Václav Rožánek
Figurální kompoozice
Id: 221403
malba/plátno/podloženo lepenkou, rozměr malby 38 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Na rybách
Id: 222209
olej/lepenka, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Grus
Cesta
Id: 218103
akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 46 x 61 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole datace, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 200 Kč
Předzahrádka
Id: 216707
olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
J. Rombald
Konvolut dvou kusů
Id: 217202
olej/plátno, rozměr každého 37,5 x 24 cm, značeno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Karel Vik
Kostel sv. Matěje
Id: 220902
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 800 Kč
Pravoslav Kotík
Zátiší
Id: 216703
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Zdeněk Sklenář
Hodkovičky
Id: 217401
kresba/pero/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, uvedeno v katalogu Generace str. 102, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Přátelé
Id: 222208
olej/dřevo, rozměr 20 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, malba na několika místech poškozena,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Václav Sivko
U sklenky
Id: 216907
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 48 x 54 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, jedná se o portrét fotografa Josefa Sudka, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 400 Kč
Josef Jíra
Bez názvu
Id: 216705
litografie/papír, rozměr tisku 30 x 37,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 200 Kč