Čas na serveru 18:48:02

Aukce LVIII./2019

Ferdinand Kotvald - Pohled na Karlův most

Ferdinand Kotvald
Pohled na Karlův most

Id: 219101

olej/lepenka, rozměr 22 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:
2 600

18 000

Detail

Příhozy: 51

Josef  Šíma - Zrození

Josef Šíma
Zrození

Id: 219601

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

  Neznačeno - Procházka u vody

Neznačeno
Procházka u vody

Id: 222205

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, nerámováno, 19. století, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

17 700

Detail

Příhozy: 53

Olbram Zoubek - Pokušení

Pokušení

Id: 217505

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 38 x 37,5 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2002, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 501

Detail

Olbram Zoubek - Thámar

Thámar

Id: 217503

papírový reliéf, rozměr ve výřezu cca 18,5 x 14 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 52

Jindřich Fürst - Břízy u rybníka

Jindřich Fürst
Břízy u rybníka

Id: 218102

olej/karton, rozměr 58 x 83 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Cyril Bouda - Harpagon

Cyril Bouda
Harpagon

Id: 219804

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Stanislav  Sucharda - Libuše

Stanislav Sucharda
Libuše

Id: 211530

bronzový reliéf na mramorové stojanu, rozměr reliéfu 24,5 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno v ploše, na povrchu lehce znečištěno,po

Vyvolávací cena:
1 800

17 000

Detail

Příhozy: 52

Antonín Waldhauser  - Měsíční svit

Antonín Waldhauser
Měsíční svit

Id: 217902

olej/lepenka, rozměr 11,5 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 509

Detail

František Líbal - Karlovy Vary

František Líbal
Karlovy Vary

Id: 219201

olej/lepenka, rozměr 20 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

16 500

Detail

Příhozy: 58

Albín Lhota - Soumrak nad vodou

Albín Lhota
Soumrak nad vodou

Id: 218502

olej/plátno, rozměr 24 x 40 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

16 100

Detail

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 218006

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

16 000

Detail

Příhozy: 51

Ota Janeček - Portrét

Portrét

Id: 218405

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu, 49 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Vlastimil  Košvanec - U rabína

Vlastimil Košvanec
U rabína

Id: 224401

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 60 x 88 cm, značeno, popsáno a datováno 1916 vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, drobné poškození v malbě

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Hommage Albrecht Dürer

Oldřich Kulhánek
Hommage Albrecht Dürer

Id: 219001

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 37,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

15 600

Detail