Aukce LVIII./2019
Ferdinand Kotvald
Pohled na Karlův most
Id: 219101
olej/lepenka, rozměr 22 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 51
Josef Šíma
Zrození
Id: 219601
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč
Neznačeno
Procházka u vody
Id: 222205
olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, nerámováno, 19. století, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 700 Kč
Příhozy: 53
Pokušení
Id: 217505
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 38 x 37,5 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2002, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 501 Kč
Thámar
Id: 217503
papírový reliéf, rozměr ve výřezu cca 18,5 x 14 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 52
Jindřich Fürst
Břízy u rybníka
Id: 218102
olej/karton, rozměr 58 x 83 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč
Cyril Bouda
Harpagon
Id: 219804
lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Stanislav Sucharda
Libuše
Id: 211530
bronzový reliéf na mramorové stojanu, rozměr reliéfu 24,5 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno v ploše, na povrchu lehce znečištěno,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 52
Antonín Waldhauser
Měsíční svit
Id: 217902
olej/lepenka, rozměr 11,5 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 509 Kč
František Líbal
Karlovy Vary
Id: 219201
olej/lepenka, rozměr 20 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 58
Albín Lhota
Soumrak nad vodou
Id: 218502
olej/plátno, rozměr 24 x 40 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, nedostatečnosti v malbě
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 100 Kč
Dívka
Id: 218006
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 51
Portrét
Id: 218405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu, 49 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Vlastimil Košvanec
U rabína
Id: 224401
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 60 x 88 cm, značeno, popsáno a datováno 1916 vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, drobné poškození v malbě
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Hommage Albrecht Dürer
Id: 219001
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 37,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 600 Kč