Čas na serveru 08:03:26

Aukce LX./2020

Antonín Waldhauser  - Vysoké trávy

Antonín Waldhauser
Vysoké trávy

Id: 229211

olej/karton, rozměr 12 x 18,5 cm, neznačeno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Schadt - Dívka na louce

Karel Schadt
Dívka na louce

Id: 225511

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Tavík Šimon - Z Orientu

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 225516

litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno

Vyvolávací cena:
1 200

7 000

Detail

František Klimeš - Dívka na cestě

František Klimeš
Dívka na cestě

Id: 225601

olej/plátno/dřevo, rozměr 90 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ladislav J. Špitník - Dubrovník

Ladislav J. Špitník
Dubrovník

Id: 227901

olej/plátno, rozměr 38 x 45,2 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Auguste Renoir - Sedící děvčata

Auguste Renoir
Sedící děvčata

Id: 232706

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, volně loženo,po

Vyvolávací cena:
2 200

6 501

Detail

Josef Sudek - Socha jezdce

Josef Sudek
Socha jezdce

Id: 227402

fotografie, rozměr 21,8 x 15,7 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně , volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Emler - Jihočeská vesnice

František Emler
Jihočeská vesnice

Id: 227301

olej/sololit, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Josef Soukup - Záhumenek

Josef Soukup
Záhumenek

Id: 229207

olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

6 100

Detail

Joža Uprka - Výstava Slovácka

Joža Uprka
Výstava Slovácka

Id: 221101

barevná litografie/papír, rozměr 122 x 63 cm, značeno monogramem ve spodní části s datací, lokálně poškozené okraje, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ladislav Ehrlich - Nad rybníkem v Horním Poli

Ladislav Ehrlich
Nad rybníkem v Horním Poli

Id: 227502

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Stehlík - Na kraji lesa

Karel Stehlík
Na kraji lesa

Id: 228204

olej/plátno, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail

Alfréd Justitz - Koupání

Alfréd Justitz
Koupání

Id: 228701

kresba uhlem/papír, rozměr listu 21,5 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně adjustováno, motiv dle Cézanna

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Zdeněk Sigmund - Zátiší s houslemi

Zdeněk Sigmund
Zátiší s houslemi

Id: 229210

olej/plátno/karton, rozměr 85 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Tavík Šimon - Na tržišti

František Tavík Šimon
Na tržišti

Id: 231011

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

6 000

Detail