Aukce LX./2020
Karel Schadt
Dívka na louce
Id: 225511
olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
František Tavík Šimon
Z Orientu
Id: 225516
litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 000 Kč
František Klimeš
Dívka na cestě
Id: 225601
olej/plátno/dřevo, rozměr 90 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Ladislav J. Špitník
Dubrovník
Id: 227901
olej/plátno, rozměr 38 x 45,2 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 000 Kč
Auguste Renoir
Sedící děvčata
Id: 232706
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, volně loženo,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 501 Kč
Josef Sudek
Socha jezdce
Id: 227402
fotografie, rozměr 21,8 x 15,7 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně , volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
František Emler
Jihočeská vesnice
Id: 227301
olej/sololit, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 100 Kč
Josef Soukup
Záhumenek
Id: 229207
olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 100 Kč
Joža Uprka
Výstava Slovácka
Id: 221101
barevná litografie/papír, rozměr 122 x 63 cm, značeno monogramem ve spodní části s datací, lokálně poškozené okraje, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Ladislav Ehrlich
Nad rybníkem v Horním Poli
Id: 227502
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Karel Stehlík
Na kraji lesa
Id: 228204
olej/plátno, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 000 Kč
Alfréd Justitz
Koupání
Id: 228701
kresba uhlem/papír, rozměr listu 21,5 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně adjustováno, motiv dle Cézanna
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Zdeněk Sigmund
Zátiší s houslemi
Id: 229210
olej/plátno/karton, rozměr 85 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
František Tavík Šimon
Na tržišti
Id: 231011
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Josef Loukota
Dívčí akt
Id: 231302
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč