Čas na serveru 08:07:27

Aukce LX./2020

Josef Loukota - Dívčí akt

Josef Loukota
Dívčí akt

Id: 231302

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Fiala - Na řece

Josef Fiala
Na řece

Id: 225407

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Kolem rybníka

Otakar Hůrka
Kolem rybníka

Id: 230702

olej/karton, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

 Porcelán - Marabu a žába

Porcelán
Marabu a žába

Id: 228306

glazovaná keramika, výška cca 26 cm, délka cca 22 cm, drobné poškození na spodní hraně viz foto

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

Jan Bedřich Plaček - Na procházce

Jan Bedřich Plaček
Na procházce

Id: 227504

olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 400

Detail

Karel Skála - Zádíčka

Karel Skála
Zádíčka

Id: 229501

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Simon - Řeka v údolí

Jan Simon
Řeka v údolí

Id: 228305

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, lepenka lehce zkroucená, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Písecký (Liška) - Křivoklát

Josef Písecký (Liška)
Křivoklát

Id: 231401

olej/karton, rozměr 47 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, lehký šlinc přes malbu viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

4 800

Detail

Otakar Hůrka - Na kraji lesa

Otakar Hůrka
Na kraji lesa

Id: 229301

olej/lepenka, rozměr 30 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

4 700

Detail

Marcel Krasický - Letní den

Marcel Krasický
Letní den

Id: 230101

olej/překližka, rozměr 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

4 600

Detail

František Tavík Šimon - Interér kostela

František Tavík Šimon
Interér kostela

Id: 231010

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Ehrlich - Konvolut dvou kusů

Ladislav Ehrlich
Konvolut dvou kusů

Id: 227509

olej/karton, rozměry 16 x 21 cm a 17 x 30 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Bohuslav Dvořák - Krajina

Bohuslav Dvořák
Krajina

Id: 229802

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr viditelný 16,5 x 26 cm, značeno vlevo dole, lehce zvlněné plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Autor neurčen - Lesní pěšina

Lesní pěšina

Id: 228206

olej/lepenka, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Pravoslav Kotík - Krajina

Pravoslav Kotík
Krajina

Id: 229004

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail