Aukce LX./2020
Josef Fiala
Na řece
Id: 225407
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Hůrka
Kolem rybníka
Id: 230702
olej/karton, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Porcelán
Marabu a žába
Id: 228306
glazovaná keramika, výška cca 26 cm, délka cca 22 cm, drobné poškození na spodní hraně viz foto
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
5 500 Kč
Jan Bedřich Plaček
Na procházce
Id: 227504
olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 400 Kč
5 000 Kč
Karel Skála
Zádíčka
Id: 229501
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám,po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
Jan Simon
Řeka v údolí
Id: 228305
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, lepenka lehce zkroucená, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Otakar Hůrka
Na kraji lesa
Id: 229301
olej/lepenka, rozměr 30 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 700 Kč
Marcel Krasický
Letní den
Id: 230101
olej/překližka, rozměr 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 600 Kč
František Tavík Šimon
Interér kostela
Id: 231010
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
Ladislav Ehrlich
Konvolut dvou kusů
Id: 227509
olej/karton, rozměry 16 x 21 cm a 17 x 30 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 000 Kč
Bohuslav Dvořák
Krajina
Id: 229802
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr viditelný 16,5 x 26 cm, značeno vlevo dole, lehce zvlněné plátno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 000 Kč
Lesní pěšina
Id: 228206
olej/lepenka, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 900 Kč
Pravoslav Kotík
Krajina
Id: 229004
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
Leopold Musil
Zátiší s citróny
Id: 227501
olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 700 Kč
Valérie Hachla-Myslivečková
Blatouchy
Id: 229201
olej/plátno/dřevo, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
400 Kč
3 700 Kč