Aukce LX./2020
V. Fiala
Zimní radovánky
Id: 229209
olej/karton, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
21 000 Kč
František Ringo Čech
O největší krasavici
Id: 230202
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Rudolf Kremlička
Dívčí akt
Id: 230907
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
21 000 Kč
Vincenc Beneš
Peřeje
Id: 229902
olej/plátno, rozměr 66,5 x 47 cm, neznačeno, datováno uprostřed dole 24, oděrky na rámu, volné plátno, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 100 Kč
Jaroslav Panuška
U rybníka
Id: 225603
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 49
Antoš Frolka
Děvčata v krojích
Id: 228202
akvarel/papír, rozměr 61 x 46 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lehce zvlněný papír
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 000 Kč
Ilustrace k Islandskému rybáři
Id: 223216
kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 16 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, přiložen osobní vzkaz autora, paspartováno, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
19 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Žně
Id: 230001
olej/karton, rozměr 30 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč
Viktor Rolín
Za soumraku
Id: 227505
olej/dřevo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, otluky na rámu, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
18 800 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 62
Neznačeno
U brány
Id: 225902
olej/dřevo, rozměr 23 x 18,5 cm, dílna Norberta Grunda, oděrky na rámu, doba vzniku kolem 1760, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Antonín Hudeček
Rozkvetlé astry
Id: 228209
olej/silný papír, rozměr 51 x 66 cm, značeno na zadní straně, popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozená dekorativní adjustace
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Sedící děvče
Id: 229212
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 28 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
František Tichý
Hrazdaři II.
Id: 231015
lept/papír, rozměr leptu cca 15,5 x 34,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
The Kiss
Id: 226802
fotografie, rozměr cca 21,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Rudolf Vojtěch Špillar
Čtenářka
Id: 225506
olej/překližka, rozměr 22 x 69 cm, značeno vpravo nahoře, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 000 Kč