Čas na serveru 19:20:39

Aukce LX./2020

V. Fiala - Zimní radovánky

V. Fiala
Zimní radovánky

Id: 229209

olej/karton, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

21 000

Detail

František Ringo Čech - O největší krasavici

František Ringo Čech
O největší krasavici

Id: 230202

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Rudolf Kremlička - Dívčí akt

Rudolf Kremlička
Dívčí akt

Id: 230907

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

21 000

Detail

Vincenc Beneš - Peřeje

Vincenc Beneš
Peřeje

Id: 229902

olej/plátno, rozměr 66,5 x 47 cm, neznačeno, datováno uprostřed dole 24, oděrky na rámu, volné plátno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

20 100

Detail

Jaroslav Panuška - U rybníka

Jaroslav Panuška
U rybníka

Id: 225603

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

20 000

Detail

Příhozy: 49

Antoš Frolka - Děvčata v krojích

Antoš Frolka
Děvčata v krojích

Id: 228202

akvarel/papír, rozměr 61 x 46 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lehce zvlněný papír

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan  Zrzavý - Ilustrace k Islandskému rybáři

Ilustrace k Islandskému rybáři

Id: 223216

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 16 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, přiložen osobní vzkaz autora, paspartováno, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 230001

olej/karton, rozměr 30 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Viktor  Rolín - Za soumraku

Viktor Rolín
Za soumraku

Id: 227505

olej/dřevo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, otluky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
1 800

18 800

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 62

  Neznačeno - U brány

Neznačeno
U brány

Id: 225902

olej/dřevo, rozměr 23 x 18,5 cm, dílna Norberta Grunda, oděrky na rámu, doba vzniku kolem 1760, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Antonín Hudeček - Rozkvetlé astry

Antonín Hudeček
Rozkvetlé astry

Id: 228209

olej/silný papír, rozměr 51 x 66 cm, značeno na zadní straně, popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozená dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Václav Špála - Sedící děvče

Sedící děvče

Id: 229212

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 28 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František  Tichý - Hrazdaři II.

František Tichý
Hrazdaři II.

Id: 231015

lept/papír, rozměr leptu cca 15,5 x 34,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jan Saudek - The Kiss

The Kiss

Id: 226802

fotografie, rozměr cca 21,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Rudolf Vojtěch Špillar - Čtenářka

Rudolf Vojtěch Špillar
Čtenářka

Id: 225506

olej/překližka, rozměr 22 x 69 cm, značeno vpravo nahoře, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Detail