Čas na serveru 05:55:40

Aukce LX./2020

Vladimír Komárek - Dvě vázy

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 231201

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 58

Jan Rapin - Commedia dell´ arte

Jan Rapin
Commedia dell´ arte

Id: 229701

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno uprostřed dole, datováno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Gustav Macoun - Zimní krajina

Gustav Macoun
Zimní krajina

Id: 230901

olej/plátno, rozměr 120 x 130 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz lokálně protržen na dvou místech viz foto

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Josef Velčovský - Větrný den v zahrádkářské kolonii

Josef Velčovský
Větrný den v zahrádkářské kolonii

Id: 231804

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

42 001

Detail

Příhozy: 69

Olbram Zoubek - Ruce v pase

Ruce v pase

Id: 226704

reliéf cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

František Tavík Šimon - U majáku

František Tavík Šimon
U majáku

Id: 225521

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 56

Vladimír Komárek - Tři hrušky

Vladimír Komárek
Tři hrušky

Id: 231202

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno,po

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

František Xaver Naske - Dívka se žlutým paraplíčkem

František Xaver Naske
Dívka se žlutým paraplíčkem

Id: 231103

olej/plátno, rozměr 94 x 66 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

38 000

Detail

Příhozy: 52

Salvador Dalí - Rytíř

Salvador Dalí
Rytíř

Id: 227603

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno v tisku vlevo nahoře, na zadní straně potvrzení autenticity, původem soukromá sbírka Dr. M. Bycka, Ph.D.

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 54

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 227801

olej/karton, rozměr malby 50 x 60 cm, značeno vlevo dole s popisem Kameničky, zaskleno, obraz i rám v původním stavu, obraz byl vystaven na autorské výstavě v Hlinsku viz katalog

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

  Neznačeno - Moulin Rouge

Neznačeno
Moulin Rouge

Id: 228304

olej/plátno, rozměr 55 x 60 cm, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

36 000

Detail

Příhozy: 60

Vincenc Beneš - Dáma s kočkou

Vincenc Beneš
Dáma s kočkou

Id: 229901

olej/plátno, rozměr 52 x 42 cm, značeno vpravo nahoře, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav obrazu viz foto

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Otakar Číla - Ruské děvče

Otakar Číla
Ruské děvče

Id: 231112

olej/karton, rozměr 50 x 34,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

34 000

Detail

Příhozy: 60

Ota Bubeníček - Jihočeská chaloupka

Ota Bubeníček
Jihočeská chaloupka

Id: 230403

olej/karton, rozměr 24,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

33 000

Detail

Příhozy: 54

Karel Jan Sigmund - Hluboký les

Karel Jan Sigmund
Hluboký les

Id: 225501

olej/plátno, rozměr 77 x 62 cm, značeno s věnováním vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

32 000

Detail

Příhozy: 68