Aukce LX./2020
Vladimír Komárek
Dvě vázy
Id: 231201
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 58
Jan Rapin
Commedia dell´ arte
Id: 229701
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno uprostřed dole, datováno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Gustav Macoun
Zimní krajina
Id: 230901
olej/plátno, rozměr 120 x 130 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz lokálně protržen na dvou místech viz foto
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč
Josef Velčovský
Větrný den v zahrádkářské kolonii
Id: 231804
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
42 001 Kč
Příhozy: 69
Ruce v pase
Id: 226704
reliéf cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
František Tavík Šimon
U majáku
Id: 225521
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 56
Vladimír Komárek
Tři hrušky
Id: 231202
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
František Xaver Naske
Dívka se žlutým paraplíčkem
Id: 231103
olej/plátno, rozměr 94 x 66 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 52
Salvador Dalí
Rytíř
Id: 227603
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno v tisku vlevo nahoře, na zadní straně potvrzení autenticity, původem soukromá sbírka Dr. M. Bycka, Ph.D.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 54
Gustav Macoun
Kameničky
Id: 227801
olej/karton, rozměr malby 50 x 60 cm, značeno vlevo dole s popisem Kameničky, zaskleno, obraz i rám v původním stavu, obraz byl vystaven na autorské výstavě v Hlinsku viz katalog
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Neznačeno
Moulin Rouge
Id: 228304
olej/plátno, rozměr 55 x 60 cm, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 60
Vincenc Beneš
Dáma s kočkou
Id: 229901
olej/plátno, rozměr 52 x 42 cm, značeno vpravo nahoře, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav obrazu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Otakar Číla
Ruské děvče
Id: 231112
olej/karton, rozměr 50 x 34,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 60
Ota Bubeníček
Jihočeská chaloupka
Id: 230403
olej/karton, rozměr 24,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 54
Karel Jan Sigmund
Hluboký les
Id: 225501
olej/plátno, rozměr 77 x 62 cm, značeno s věnováním vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 68