Čas na serveru 09:17:50

Aukce LX./2020

Karel Laštovka - Milenci

Karel Laštovka
Milenci

Id: 226604

olej/plátno 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

80 000

Detail

Karel Laštovka - Tváře

Karel Laštovka
Tváře

Id: 226607

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

77 000

Detail

Příhozy: 52

Zdeněk Hajný - Podzim

Zdeněk Hajný
Podzim

Id: 227001

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

74 300

Detail

Příhozy: 92

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 230401

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na papíru lokálně drobné hnědé tečky, stav viz foto

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 78

Stanislav Lolek - Vodní ptáci

Stanislav Lolek
Vodní ptáci

Id: 224015

olej/plátno, rozměr 59 x 88 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 63

Alois Kohout - Z Francie

Alois Kohout
Z Francie

Id: 232501

olej/deska, rozměr cca 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

64 400

Detail

Příhozy: 68

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 229206

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, značeno vpravo dole s datací a popisem, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
4 800

63 000

Detail

Příhozy: 74

Oldřich Kerhart - Dívky u stolu

Oldřich Kerhart
Dívky u stolu

Id: 232202

olej/sololit, rozměr 35 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 76

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 231901

kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr tisku 19,2 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
12 000

58 900

Detail

Příhozy: 57

Andy Warhol - Tygr

Andy Warhol
Tygr

Id: 227602

litografie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 70/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

58 100

Detail

Václav Jansa - Z jižních Čech

Václav Jansa
Z jižních Čech

Id: 225518

olej/dřevo, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, dřevěná deska prohnutá, zaskleno, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 51

Antonín Pelc - Sedící Dívka

Antonín Pelc
Sedící Dívka

Id: 231904

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 47 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 64

Jan B. Minařík - Z Fontainebleau

Jan B. Minařík
Z Fontainebleau

Id: 228501

olej/plátno, rozměr 95 x 112 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, nově rámováno, volné plátno

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 65

Adolf Liebscher - Pod ochranou Venuše

Adolf Liebscher
Pod ochranou Venuše

Id: 227302

olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné plátno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Rapin - Letní den s Fordkou

Jan Rapin
Letní den s Fordkou

Id: 226204

olej/plátno, rozměr 65 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 60