Aukce LX./2020
Karel Laštovka
Milenci
Id: 226604
olej/plátno 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
80 000 Kč
Karel Laštovka
Tváře
Id: 226607
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 52
Zdeněk Hajný
Podzim
Id: 227001
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
74 300 Kč
Příhozy: 92
Ovocné zátiší
Id: 230401
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na papíru lokálně drobné hnědé tečky, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 78
Stanislav Lolek
Vodní ptáci
Id: 224015
olej/plátno, rozměr 59 x 88 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 63
Alois Kohout
Z Francie
Id: 232501
olej/deska, rozměr cca 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 400 Kč
Příhozy: 68
Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 229206
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, značeno vpravo dole s datací a popisem, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 74
Oldřich Kerhart
Dívky u stolu
Id: 232202
olej/sololit, rozměr 35 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 76
Benátky
Id: 231901
kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr tisku 19,2 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
58 900 Kč
Příhozy: 57
Andy Warhol
Tygr
Id: 227602
litografie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 70/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
58 100 Kč
Václav Jansa
Z jižních Čech
Id: 225518
olej/dřevo, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, dřevěná deska prohnutá, zaskleno, poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 51
Antonín Pelc
Sedící Dívka
Id: 231904
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 47 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 64
Jan B. Minařík
Z Fontainebleau
Id: 228501
olej/plátno, rozměr 95 x 112 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, nově rámováno, volné plátno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 65
Adolf Liebscher
Pod ochranou Venuše
Id: 227302
olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné plátno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 50
Jan Rapin
Letní den s Fordkou
Id: 226204
olej/plátno, rozměr 65 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 60