Aukce LX./2020
U řeky
Id: 225602
olej/deska, rozměr 52 x 75 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
14 500 Kč
Příhozy: 48
Před bouřkou
Id: 229402
olej/plátno, rozměr 38 x 76 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám v minulosti opravovaný
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 500 Kč
Robert T. Stuart
U řeky
Id: 232708
olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné nedostatečnosti na povrchu viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Eva a had z ráje
Id: 226701
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2002, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Halas, Hořká (levá)
Id: 226702
papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
V přístavu
Id: 228505
olej/plátno, rozměr 82 x 50 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Elisabeth dAutriche
Id: 229101
kolorovaný lept/papír, rozměr listu 32 x 23,5 cm, značeno, popsáno s věnováním a datací ve spodní části listu, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 510 Kč
Růže pro štěstí
Id: 227702
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Žena z Chalkidy
Id: 231805
papírový reliéf, rozměr listu 44,5 x 42 cm, značeno ve spodní části, autorský tisk, rok vzniku 1985, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
13 500 Kč
František Viktor Mokrý
Zátiší
Id: 232701
olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 500 Kč
Kamil Kubík
Central Park
Id: 227604
ručně kolorovaný autorský tisk/papír, rozměr tisku 35,5 x 45,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
František X. Procházka
Pod rozkvetlým stromem
Id: 228205
olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 48
Dáma s paraplíčkem
Id: 145307
olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 12 cm, signováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
12 900 Kč
Příhozy: 59
Karel Havlata
Akt
Id: 225503
olej/karton, rozměr 60 x 100 cm, značeno vpravo dole, prohnutý karton, drobné oděrky v malbě, poškozený rám, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Karel Valter
Tábor
Id: 228601
tempera/lepenka, rozměr 48 x 61 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, pod sklem znečištěno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
12 500 Kč