Čas na serveru 06:54:46

Aukce LX./2020

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 227101

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Autor neurčen - U řeky

U řeky

Id: 225602

olej/deska, rozměr 52 x 75 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:
2 200

14 500

Detail

Příhozy: 48

  Autor neurčen - Před bouřkou

Před bouřkou

Id: 229402

olej/plátno, rozměr 38 x 76 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám v minulosti opravovaný

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Robert T. Stuart - U řeky

Robert T. Stuart
U řeky

Id: 232708

olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné nedostatečnosti na povrchu viz foto,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Olbram Zoubek - Eva a had z ráje

Eva a had z ráje

Id: 226701

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2002, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Olbram Zoubek - Halas, Hořká (levá)

Halas, Hořká (levá)

Id: 226702

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff - V přístavu

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
V přístavu

Id: 228505

olej/plátno, rozměr 82 x 50 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jiří Anderle - Elisabeth dAutriche

Elisabeth dAutriche

Id: 229101

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 32 x 23,5 cm, značeno, popsáno s věnováním a datací ve spodní části listu, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

13 510

Detail

Jiří Anderle - Růže pro štěstí

Růže pro štěstí

Id: 227702

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Žena z Chalkidy

Žena z Chalkidy

Id: 231805

papírový reliéf, rozměr listu 44,5 x 42 cm, značeno ve spodní části, autorský tisk, rok vzniku 1985, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
4 200

13 500

Detail

František Viktor Mokrý - Zátiší

František Viktor Mokrý
Zátiší

Id: 232701

olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek,po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Kamil Kubík - Central Park

Kamil Kubík
Central Park

Id: 227604

ručně kolorovaný autorský tisk/papír, rozměr tisku 35,5 x 45,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František X. Procházka - Pod rozkvetlým stromem

František X. Procházka
Pod rozkvetlým stromem

Id: 228205

olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Příhozy: 48

  Autor neurčen - Dáma s paraplíčkem

Dáma s paraplíčkem

Id: 145307

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 12 cm, signováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

12 900

Detail

Příhozy: 59

Karel Havlata - Akt

Karel Havlata
Akt

Id: 225503

olej/karton, rozměr 60 x 100 cm, značeno vpravo dole, prohnutý karton, drobné oděrky v malbě, poškozený rám, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 500

Detail