Aukce LX./2020
Josef Konečný Žar
Dívka v kroji
Id: 222703
olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč
Miloš Jiránek
Motiv z Terstu
Id: 225901
olej/karton, rozměr 45 x 34 cm, neznačeno, na zadní straně skica, malba lokálně drobně poškozena, oděrky na rámu, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Josef Fiala
Na houbách
Id: 229801
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, stav viz foto, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč
Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma
Id: 230802
litografie/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Loukota
Dívka s květinou
Id: 231301
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 50
Jindřich Schenk
Pivoňky
Id: 225522
olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 700 Kč
Příhozy: 50
Otakar Číla
Albánská žena
Id: 231111
olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno a pospáno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Při měsíčku
Id: 227506
olej/papír, rozměr 18 x 14 cm, poškozený rám, (A. Waldhauser ?)
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 050 Kč
Karel Havlíček_
Rozkvetlá chaloupka
Id: 174808
olej/karton, rozměr 26 x 26 cm, signováno vpravo dole, velmi kvalitní práce, ojediněle se vyskytujícího Mařákovce, oděrky na původním rámu, obraz v minulosti odborně čištěn
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 000 Kč
Gustav Porš
Louka u lesa
Id: 228402
olej/lepenka, rozměr 24 x 30 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Stanislav Kolíbal
Tao
Id: 231012
mezzotinta/papír, rozměr tisku 33 x 23,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, rok vzniku 1993, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Jaroslav Špillar
Chasník
Id: 225508
olej/karton, rozměr 56 x 48 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 700 Kč
Jan Goth
Vlci proti mustangům
Id: 228802
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, list drobně poškozen hnědými skvrnkami, jedná se o návrh obálky knihy Vlci proti mustangům
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 565 Kč
Evo!
Id: 230303
reliéf/papír, rozměr výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 511 Kč
Ferdinand Kotvald
Vesnice pod sněhem
Id: 230404
olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč