Čas na serveru 07:05:07

Aukce LX./2020

Karel Valter - Tábor

Karel Valter
Tábor

Id: 228601

tempera/lepenka, rozměr 48 x 61 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, pod sklem znečištěno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

12 500

Detail

Josef  Konečný Žar - Dívka v kroji

Josef Konečný Žar
Dívka v kroji

Id: 222703

olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Miloš Jiránek - Motiv z Terstu

Miloš Jiránek
Motiv z Terstu

Id: 225901

olej/karton, rozměr 45 x 34 cm, neznačeno, na zadní straně skica, malba lokálně drobně poškozena, oděrky na rámu, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Fiala - Na houbách

Josef Fiala
Na houbách

Id: 229801

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, stav viz foto, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Jíra - Vjezd do Jeruzaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 230802

litografie/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
1 800

12 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Loukota - Dívka s květinou

Josef Loukota
Dívka s květinou

Id: 231301

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Příhozy: 50

Jindřich Schenk - Pivoňky

Jindřich Schenk
Pivoňky

Id: 225522

olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:
1 800

11 700

Detail

Příhozy: 50

Otakar Číla - Albánská žena

Otakar Číla
Albánská žena

Id: 231111

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno a pospáno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Neznačeno - Při měsíčku

Neznačeno
Při měsíčku

Id: 227506

olej/papír, rozměr 18 x 14 cm, poškozený rám, (A. Waldhauser ?)

Vyvolávací cena:
2 200

11 050

Detail

Karel Havlíček_ - Rozkvetlá chaloupka

Karel Havlíček_
Rozkvetlá chaloupka

Id: 174808

olej/karton, rozměr 26 x 26 cm, signováno vpravo dole, velmi kvalitní práce, ojediněle se vyskytujícího Mařákovce, oděrky na původním rámu, obraz v minulosti odborně čištěn

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Gustav  Porš - Louka u lesa

Gustav Porš
Louka u lesa

Id: 228402

olej/lepenka, rozměr 24 x 30 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Stanislav Kolíbal - Tao

Stanislav Kolíbal
Tao

Id: 231012

mezzotinta/papír, rozměr tisku 33 x 23,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, rok vzniku 1993, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jaroslav Špillar - Chasník

Jaroslav Špillar
Chasník

Id: 225508

olej/karton, rozměr 56 x 48 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, krakeláž v malbě

Vyvolávací cena:
1 800

10 700

Detail

Jan Goth - Vlci proti mustangům

Jan Goth
Vlci proti mustangům

Id: 228802

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, list drobně poškozen hnědými skvrnkami, jedná se o návrh obálky knihy Vlci proti mustangům

Vyvolávací cena:

10 565

Detail

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 230303

reliéf/papír, rozměr výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 511

Detail