Čas na serveru 12:08:54

Aukce LX./2020

Rudolf Vojtěch Špillar - Čtenářka

Rudolf Vojtěch Špillar
Čtenářka

Id: 225506

olej/překližka, rozměr 22 x 69 cm, značeno vpravo nahoře, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Detail

  Autor neurčen - Na jezeře

Na jezeře

Id: 228502

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Zdeněk Burian - Chlapec na moři

Zdeněk Burian
Chlapec na moři

Id: 228801

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně ofocená část pod paspartou

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Karl Kaufmann - Rybáři

Karl Kaufmann
Rybáři

Id: 228504

olej/plátno, rozměr 58 x 84 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 700

Detail

Stanislav  Vajce - Růžové ticho domova

Stanislav Vajce
Růžové ticho domova

Id: 230801

kombinovaná technika/tempera/akryl/deska, rozměr 34 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 600

Detail

Rainhold Justich - Májový déšť

Rainhold Justich
Májový déšť

Id: 232703

olej/měděný plech, rozměr 26,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:
2 200

16 500

Detail

Příhozy: 55

František Slabý - Pasáček na cestě

František Slabý
Pasáček na cestě

Id: 225406

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr cca 23 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 100

Detail

Josef Konečný - Kytice

Josef Konečný
Kytice

Id: 225512

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 49

František Gross - Postava

František Gross
Postava

Id: 228208

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr malby 38,3 x 27 cm, značeno uprostřed dole včetně datace, list lokálně poškozen ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Karel Hodr - Podzim na řece

Karel Hodr
Podzim na řece

Id: 229204

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

16 000

Detail

Karel Hodr - Vodní hrad

Karel Hodr
Vodní hrad

Id: 231402

olej/sololit, rozměr 24 x 44 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně originální štítek

Vyvolávací cena:
2 800

16 000

Detail

Antonín Hudeček - Staré roubenky

Antonín Hudeček
Staré roubenky

Id: 232402

malba(řídký olej?)/lepenka, rozměr 43 x 56 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 200

16 000

Detail

František Pečínka - Letní den

František Pečínka
Letní den

Id: 228803

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Gustav Macoun - Zimní mraky

Gustav Macoun
Zimní mraky

Id: 230602

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

15 500

Detail

Jan Saudek - My Mother

My Mother

Id: 226801

fotografie, rozměr cca 22,8 x 18 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail