Aukce LX./2020
Na jezeře
Id: 228502
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Zdeněk Burian
Chlapec na moři
Id: 228801
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně ofocená část pod paspartou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Karl Kaufmann
Rybáři
Id: 228504
olej/plátno, rozměr 58 x 84 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 700 Kč
Stanislav Vajce
Růžové ticho domova
Id: 230801
kombinovaná technika/tempera/akryl/deska, rozměr 34 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 600 Kč
Rainhold Justich
Májový déšť
Id: 232703
olej/měděný plech, rozměr 26,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 55
František Slabý
Pasáček na cestě
Id: 225406
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr cca 23 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 100 Kč
Josef Konečný
Kytice
Id: 225512
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 49
František Gross
Postava
Id: 228208
kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr malby 38,3 x 27 cm, značeno uprostřed dole včetně datace, list lokálně poškozen ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Karel Hodr
Podzim na řece
Id: 229204
olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 000 Kč
Karel Hodr
Vodní hrad
Id: 231402
olej/sololit, rozměr 24 x 44 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně originální štítek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 000 Kč
Antonín Hudeček
Staré roubenky
Id: 232402
malba(řídký olej?)/lepenka, rozměr 43 x 56 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
16 000 Kč
František Pečínka
Letní den
Id: 228803
olej/lepenka, rozměr 26,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Gustav Macoun
Zimní mraky
Id: 230602
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 500 Kč
My Mother
Id: 226801
fotografie, rozměr cca 22,8 x 18 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Dívka
Id: 227101
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč