Čas na serveru 06:16:16

Aukce LX./2020

František Ringo Čech - Pancho Villa žádá Boženu Němcovou o ruku babičky

František Ringo Čech
Pancho Villa žádá Boženu Němcovou o ruku babičky

Id: 230201

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno,rámováno,po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Karel Langer - Krása chudého kraje

Karel Langer
Krása chudého kraje

Id: 225513

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, karton zvlněný, poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 54

Ludvík Kuba - Portrét muže a Portrét ženy

Ludvík Kuba
Portrét muže a Portrét ženy

Id: 220305

konvolut dvou kusů, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 39,5 x 29,5 cm, každý značen, datován 92, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, majitel získal od syna autora

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Ota Bubeníček - Statek v údolí

Ota Bubeníček
Statek v údolí

Id: 228203

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1905, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 230203

olej/dřevo, tvar houslí, rozměr 40 x 23,5 cm, značeno, datováno,po

Vyvolávací cena:

24 001

Detail

Příhozy: 58

Vincent Živný - Na náplavce

Vincent Živný
Na náplavce

Id: 229203

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 51

Gustav  Porš - Město na kopci

Gustav Porš
Město na kopci

Id: 227507

olej/deska, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

23 000

Detail

František Líbal - Lišovská silnice

František Líbal
Lišovská silnice

Id: 227902

olej/karton, rozměr 43 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka s květy

Dívka s květy

Id: 228201

olej/dřevo, rozměr 52,5 x 25,5 cm, značeno vlevo dole C. Briand, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Gustav  Porš - Podzim

Gustav Porš
Podzim

Id: 228401

olej/sololit, rozměr 22 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 63

František  Tichý - Vysoká škola

František Tichý
Vysoká škola

Id: 231013

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35 cm, značeno uprostřed dole, lehce poškozený papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Neznačeno - Malířka

Neznačeno
Malířka

Id: 230908

olej/plátno, rozměr 41 x 32,5 cm, lehce poškozená malba i rám, 19. století

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Viktor Oliva - Hudebníci

Viktor Oliva
Hudebníci

Id: 228503

olej/dřevo, rozměr 71 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

22 000

Detail

Václav Jansa - Divoká Šárka

Václav Jansa
Divoká Šárka

Id: 225519

olej/deska, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Jaromír Sedláček - Hauptmann - Tetřev

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Tetřev

Id: 231106

olej/lepenka/podloženo kartonem, rozměr cca 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 060

Detail

Příhozy: 56