Aukce LX./2020
František Ringo Čech
Pancho Villa žádá Boženu Němcovou o ruku babičky
Id: 230201
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno,rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Karel Langer
Krása chudého kraje
Id: 225513
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, karton zvlněný, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 54
Ludvík Kuba
Portrét muže a Portrét ženy
Id: 220305
konvolut dvou kusů, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 39,5 x 29,5 cm, každý značen, datován 92, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, majitel získal od syna autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Ota Bubeníček
Statek v údolí
Id: 228203
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1905, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
František Ringo Čech
Praha
Id: 230203
olej/dřevo, tvar houslí, rozměr 40 x 23,5 cm, značeno, datováno,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 001 Kč
Příhozy: 58
Vincenc Živný
Na náplavce
Id: 229203
olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 51
Gustav Porš
Město na kopci
Id: 227507
olej/deska, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
23 000 Kč
František Líbal
Lišovská silnice
Id: 227902
olej/karton, rozměr 43 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč
Dívka s květy
Id: 228201
olej/dřevo, rozměr 52,5 x 25,5 cm, značeno vlevo dole C. Briand, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Gustav Porš
Podzim
Id: 228401
olej/sololit, rozměr 22 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 63
František Tichý
Vysoká škola
Id: 231013
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35 cm, značeno uprostřed dole, lehce poškozený papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Neznačeno
Malířka
Id: 230908
olej/plátno, rozměr 41 x 32,5 cm, lehce poškozená malba i rám, 19. století
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Viktor Oliva
Hudebníci
Id: 228503
olej/dřevo, rozměr 71 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
22 000 Kč
Jaromír Sedláček - Hauptmann
Tetřev
Id: 231106
olej/lepenka/podloženo kartonem, rozměr cca 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 060 Kč
Příhozy: 56
Jiří Procházka
Notre - Dame
Id: 228805
olej/plátno/lepenka, rozměr 42 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč