Aukce LX./2020
Josef Krejsa
Z jižních Čech
Id: 231101
olej/plátno, rozměr 86 x 105 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Větrný den
Id: 228303
olej/plátno, rozměr 41,5 x 64 cm, značeno vpravo dole monogramem JS, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 79
Hnědá krajina
Id: 229001
olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo nahoře, lehce poškozený rám i pasparta, popsáno a datováno na zadní straně, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 500 Kč
Příhozy: 48
Portrét
Id: 219402
fotografie, rozměr cca 30,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Pod vrbami
Id: 229208
olej/karton, rozměr 30,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
30 000 Kč
Vladimír Komárek
Šachovnice
Id: 230601
olej/plátno, rozměr 40,5 x 60 cm, značeno uprostřed dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Gustav Macoun
Úvozová cesta
Id: 232002
olej/karton, rozměr 50 x 63 cm značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v katalogu Hlinsko 2019 strana 28, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 52
Václav Březina
Na řece
Id: 232001
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 100 Kč
Josef Písecký (Liška)
Od Jadranu
Id: 225504
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 228901
patinovaný bronz/kamenný podstavec, celková výška 19,5 cm, výška podstavce cca 5,5 cm, značeno na plintě, patina lokálně ošoupaná
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Ota Bubeníček
Statek v jižních Čechách
Id: 227802
olej/karton, rozměr 26 x 32 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 222 Kč
Příhozy: 60
Antoš Frolka
Sedlák
Id: 225520
olej/dřevo, rozměr 37 x 51 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 49
Zdeněk Sýkora
Linie
Id: 228102
serigrafie/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
27 000 Kč
Pravoslav Kotík
Na pláži
Id: 228804
tempera(akvarel?)/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 57,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Gustav Macoun
Rozkvetlý den
Id: 229202
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč