Čas na serveru 06:08:01

Aukce LX./2020

Josef Krejsa - Z jižních Čech

Josef Krejsa
Z jižních Čech

Id: 231101

olej/plátno, rozměr 86 x 105 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

  Autor neurčen - Větrný den

Větrný den

Id: 228303

olej/plátno, rozměr 41,5 x 64 cm, značeno vpravo dole monogramem JS, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

32 000

Detail

Příhozy: 79

Ota Janeček - Hnědá krajina

Hnědá krajina

Id: 229001

olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo nahoře, lehce poškozený rám i pasparta, popsáno a datováno na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:

31 500

Detail

Příhozy: 48

Jan Saudek - Portrét

Portrét

Id: 219402

fotografie, rozměr cca 30,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Pod vrbami

František Daněk - Sedláček
Pod vrbami

Id: 229208

olej/karton, rozměr 30,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 200

30 000

Detail

Vladimír Komárek - Šachovnice

Vladimír Komárek
Šachovnice

Id: 230601

olej/plátno, rozměr 40,5 x 60 cm, značeno uprostřed dole, olištováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Gustav Macoun - Úvozová cesta

Gustav Macoun
Úvozová cesta

Id: 232002

olej/karton, rozměr 50 x 63 cm značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v katalogu Hlinsko 2019 strana 28, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

30 000

Detail

Příhozy: 52

Václav Březina - Na řece

Václav Březina
Na řece

Id: 232001

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem

Vyvolávací cena:

29 100

Detail

Josef Písecký (Liška) - Od Jadranu

Josef Písecký (Liška)
Od Jadranu

Id: 225504

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

28 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 228901

patinovaný bronz/kamenný podstavec, celková výška 19,5 cm, výška podstavce cca 5,5 cm, značeno na plintě, patina lokálně ošoupaná

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Ota Bubeníček - Statek v jižních Čechách

Ota Bubeníček
Statek v jižních Čechách

Id: 227802

olej/karton, rozměr 26 x 32 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 222

Detail

Příhozy: 60

Antoš Frolka - Sedlák

Antoš Frolka
Sedlák

Id: 225520

olej/dřevo, rozměr 37 x 51 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 49

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 228102

serigrafie/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

27 000

Detail

Pravoslav Kotík - Na pláži

Pravoslav Kotík
Na pláži

Id: 228804

tempera(akvarel?)/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 57,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Gustav Macoun - Rozkvetlý den

Gustav Macoun
Rozkvetlý den

Id: 229202

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail