Aukce LX./2020
Zastavení
Id: 230302
reliéf/papír, rozměr výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 002 Kč
Antal Neogrady
Venkovský motiv
Id: 229401
olej/plátno, rozměr 56 x 67 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
10 000 Kč
Jan Trampota
Z periférie
Id: 232201
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč
Josef Konečný Žar
Dívka s květinou
Id: 222702
olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 300 Kč
9 876 Kč
Bohumil Mareček
Dívka s náhrdelníkem
Id: 225507
olej/plátno/karton, průměr oválu 47 cm, značeno vlevo dole, malba krakelovaná, zaskleno, paspartováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Otakar Hůrka
U říčky
Id: 228103
olej/karton, rozměr 30,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Nalomený sloup
Id: 230301
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 002 Kč
Bohuslav Reynek
Don Quijote
Id: 224205
lept/ruční papír, rozměr tisku 26 x 18,5 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1955
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
František Tavík Šimon
Na nábřeží
Id: 231009
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 000 Kč
Jar. Procházka
Pohled na Pražský hrad
Id: 225505
olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
8 800 Kč
Jaro Procházka
Pražský hrad v zimě
Id: 225510
olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 650 Kč
Stanislav Feikl
Pražské panorama
Id: 231104
olej/sololit, rozměr cca 69 x 95 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 600 Kč
Olbrame!
Id: 230304
reliéf/papír, rozměr výřezu 28,5 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
František Jiroudek
Čtenářka
Id: 229205
olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Antonín Waldhauser
Vysoké trávy
Id: 229211
olej/karton, rozměr 12 x 18,5 cm, neznačeno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč