Čas na serveru 23:04:09

Aukce LX./2020

Olbram Zoubek - Zastavení

Zastavení

Id: 230302

reliéf/papír, rozměr výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 002

Detail

Antal Neogrady - Venkovský motiv

Antal Neogrady
Venkovský motiv

Id: 229401

olej/plátno, rozměr 56 x 67 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

10 000

Detail

Jan Trampota - Z periférie

Jan Trampota
Z periférie

Id: 232201

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef  Konečný Žar - Dívka s květinou

Josef Konečný Žar
Dívka s květinou

Id: 222702

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 300

9 876

Detail

Bohumil Mareček - Dívka s náhrdelníkem

Bohumil Mareček
Dívka s náhrdelníkem

Id: 225507

olej/plátno/karton, průměr oválu 47 cm, značeno vlevo dole, malba krakelovaná, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Otakar Hůrka - U říčky

Otakar Hůrka
U říčky

Id: 228103

olej/karton, rozměr 30,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Olbram Zoubek - Nalomený sloup

Nalomený sloup

Id: 230301

Vyvolávací cena:

9 002

Detail

Bohuslav Reynek - Don Quijote

Bohuslav Reynek
Don Quijote

Id: 224205

lept/ruční papír, rozměr tisku 26 x 18,5 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1955

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Tavík Šimon - Na nábřeží

František Tavík Šimon
Na nábřeží

Id: 231009

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

Detail

Jar. Procházka - Pohled na Pražský hrad

Jar. Procházka
Pohled na Pražský hrad

Id: 225505

olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 600

8 800

Detail

Jaro Procházka - Pražský hrad v zimě

Jaro Procházka
Pražský hrad v zimě

Id: 225510

olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, krakeláž v malbě

Vyvolávací cena:

8 650

Detail

Stanislav Feikl - Pražské panorama

Stanislav Feikl
Pražské panorama

Id: 231104

olej/sololit, rozměr cca 69 x 95 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

8 600

Detail

Olbram Zoubek - Olbrame!

Olbrame!

Id: 230304

reliéf/papír, rozměr výřezu 28,5 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

František Jiroudek - Čtenářka

František Jiroudek
Čtenářka

Id: 229205

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Vysoké trávy

Antonín Waldhauser
Vysoké trávy

Id: 229211

olej/karton, rozměr 12 x 18,5 cm, neznačeno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail