Čas na serveru 12:26:51

Aukce LX./2020

Alois Pitrmann - Vysočina

Alois Pitrmann
Vysočina

Id: 227503

olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav Šrámek - Rozkvetlá louka

Václav Šrámek
Rozkvetlá louka

Id: 225515

olej/karton, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

Ludvík František Duchoslav - Podhorský rybolov

Ludvík František Duchoslav
Podhorský rybolov

Id: 120207

kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 15 x 24 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
500

3 200

Detail

Valeria Toth - Milenci

Valeria Toth
Milenci

Id: 174805

bronzový reliéf, rozměr cca 33 x 20 cm, signováno z boku

Vyvolávací cena:
500

3 200

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Pasačka

Vojtěch Hynek Popelka
Pasačka

Id: 225502

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vlevo dole, velmi poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Antonín  Augusta - Horské jezero

Antonín Augusta
Horské jezero

Id: 228309

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

3 200

Detail

Franz Maschek - Čtenářka

Franz Maschek
Čtenářka

Id: 227103

olej/plátno, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Jaroslava Bičovská - Baletky

Jaroslava Bičovská
Baletky

Id: 228506

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Alois Wierer - Rozbouřené moře

Alois Wierer
Rozbouřené moře

Id: 225509

olej/karton, rozměr 33 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, drobná oděrka v malbě

Vyvolávací cena:
1 200

2 800

Detail

  Autor neurčen - Orba

Orba

Id: 232612

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Vladimír (Vláďa) Novák - Říční břehy

Vladimír (Vláďa) Novák
Říční břehy

Id: 228302

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, lehce zvlněné plátno

Vyvolávací cena:
900

2 700

Detail

  Autor neurčen - Beduín

Beduín

Id: 225514

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 63 x 47 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce znečištěná malba

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Neznačeno - Lázeňské město

Neznačeno
Lázeňské město

Id: 228308

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, 19. století, stav viz foto

Vyvolávací cena:
900

2 300

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Kvetoucí mez

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kvetoucí mez

Id: 225517

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Cyril Zatloukal - Ležící akt

Cyril Zatloukal
Ležící akt

Id: 228310

pálená hlína, rozměr 16 x 23 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto

Vyvolávací cena:

1 100

Detail