Aukce LX./2020
Alois Pitrmann
Vysočina
Id: 227503
olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Václav Šrámek
Rozkvetlá louka
Id: 225515
olej/karton, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
3 500 Kč
Ludvík František Duchoslav
Podhorský rybolov
Id: 120207
kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 15 x 24 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 200 Kč
Valeria Toth
Milenci
Id: 174805
bronzový reliéf, rozměr cca 33 x 20 cm, signováno z boku
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 200 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Pasačka
Id: 225502
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vlevo dole, velmi poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Antonín Augusta
Horské jezero
Id: 228309
olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 200 Kč
Franz Maschek
Čtenářka
Id: 227103
olej/plátno, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 100 Kč
Jaroslava Bičovská
Baletky
Id: 228506
olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Alois Wierer
Rozbouřené moře
Id: 225509
olej/karton, rozměr 33 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, drobná oděrka v malbě
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 800 Kč
Orba
Id: 232612
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Vladimír (Vláďa) Novák
Říční břehy
Id: 228302
olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, lehce zvlněné plátno
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 700 Kč
Beduín
Id: 225514
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 63 x 47 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce znečištěná malba
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč
Neznačeno
Lázeňské město
Id: 228308
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, 19. století, stav viz foto
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 300 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kvetoucí mez
Id: 225517
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Cyril Zatloukal
Ležící akt
Id: 228310
pálená hlína, rozměr 16 x 23 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč