Aukce LXIX./2020
Viktor Rolín
Krajina
Id: 272001
olej/překližka, rozměr 49 x 49 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Vohrabal
Hudební skladba
Id: 275202
olej/plátno/karton, rozměr 90 x 67,5 cm, značeno na zadní straně, poškozené původní rámování, lokálně poškozená malba, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
Josef Vohrabal
Rytmus
Id: 275203
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, neznačeno, novodobě rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 500 Kč
Tomáš Bím
Při měsíčku
Id: 276908
koláž/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Jiří Máška
Vaimánika Shástra
Id: 278901
malba/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Neznačeno
Pasáček u řeky
Id: 278401
olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu, 18./19. stol.,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 001 Kč
Zdeněk Sklenář
Řecký motiv
Id: 278303
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 601 Kč
Josef Hubáček
Starý lom
Id: 276402
olej/karton, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Milan Knížák
Furniture
Id: 279002
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, popsáno v ploše, značeno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Jan Rapin
Zátiší
Id: 276302
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 010 Kč
Karel Hodr
Söcking v Bavorsku
Id: 273102
olej/plátno, rozměr 32 x 62 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
Josef Procházka
Na cestě k lesu
Id: 273910
olej/plátno/sololit, rozměr 20 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
11 000 Kč
Zdeněk Sklenář
Hrazany
Id: 278304
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfa a satyr
Id: 279203
kvaš/papír, rozměr viditelný 30,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Gustav Macoun
Blaník
Id: 279603
olej/karton, rozměr 48 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč