Čas na serveru 08:29:03

Aukce LXIX./2020

Viktor  Rolín - Krajina

Viktor Rolín
Krajina

Id: 272001

olej/překližka, rozměr 49 x 49 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

14 000

Detail

Příhozy: 49

Josef  Vohrabal - Hudební skladba

Josef Vohrabal
Hudební skladba

Id: 275202

olej/plátno/karton, rozměr 90 x 67,5 cm, značeno na zadní straně, poškozené původní rámování, lokálně poškozená malba, stav viz foto

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef  Vohrabal - Rytmus

Josef Vohrabal
Rytmus

Id: 275203

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, neznačeno, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

13 500

Detail

Tomáš Bím - Při měsíčku

Tomáš Bím
Při měsíčku

Id: 276908

koláž/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jiří Máška - Vaimánika Shástra

Jiří Máška
Vaimánika Shástra

Id: 278901

malba/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Neznačeno - Pasáček u řeky

Neznačeno
Pasáček u řeky

Id: 278401

olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu, 18./19. stol.,po

Vyvolávací cena:

12 001

Detail

Zdeněk Sklenář - Řecký motiv

Zdeněk Sklenář
Řecký motiv

Id: 278303

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

11 601

Detail

Josef Hubáček - Starý lom

Josef Hubáček
Starý lom

Id: 276402

olej/karton, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Milan Knížák - Furniture

Milan Knížák
Furniture

Id: 279002

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, popsáno v ploše, značeno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jan Rapin - Zátiší

Jan Rapin
Zátiší

Id: 276302

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 010

Detail

Karel Hodr - Söcking v Bavorsku

Karel Hodr
Söcking v Bavorsku

Id: 273102

olej/plátno, rozměr 32 x 62 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Procházka - Na cestě k lesu

Josef Procházka
Na cestě k lesu

Id: 273910

olej/plátno/sololit, rozměr 20 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
3 200

11 000

Detail

Zdeněk Sklenář - Hrazany

Zdeněk Sklenář
Hrazany

Id: 278304

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Nymfa a satyr

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfa a satyr

Id: 279203

kvaš/papír, rozměr viditelný 30,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Gustav Macoun - Blaník

Gustav Macoun
Blaník

Id: 279603

olej/karton, rozměr 48 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail